wtorek, 22 września, 2020

Zabezpieczenie egzaminu na audytora

Home Forum Pomysły pomysly Zabezpieczenie egzaminu na audytora

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    stoneczka0310
    Uczestnik

Proponuję temat do forum: SONDA DOTYCZˇCA EGZAMINU NA AUDYTORA . Uruchomienie procedury prawnej dot. przecieków informacji na egzamin i innych narzędzi chroniących zdających przed stronniczością komisji.

micha
    Uczestnik

Jestem za.

dareks
    Uczestnik

Stroniczość komijsi a raczej jej interesowność potrwierdzamy wspólnie swoimi narzekaniami.
    Ale dlaczego komisja ma takie mozliwosci ? Ba sama tworzyła sobie własne ustawodastwo.
    A teraz bzdury które ja zauważyłem co pozwalają na samowolę prywatę komisji.
    1. Skoro nagrywa sie kursantów podczas egzaminu pisemnego przez tak zwane lustra weneckie to koniecznie trzeba tez nagrywać egzamin ustny
    2.Procedura dostępu do swojej pracy pisemnej nic nie daje bo ponownie sprawdza ja ta sama komisja Koniecznie potrzeba wprowadzić niezależnego eksperta.
    3.Jest niemozlioscią nauczenia sie całego zakresu materiału na pamięć Zdający muszą mieć dostęp do obowiązujących przepisów kodeksów ustaw itp podczas egzaminu
    4.Pytania powinny by układane po za komisją tak np jak jest na matrurze.
    5.Aby nie robić tłoku wprowadzić jakiś warunek odnosnie stażu pracy minimum 2 lata tak jak na uzednika sluzby cywilnej i wykszalcenia magisterskiego.

Anonim
    Nieaktywny

Po pierwsze sprawą powinien zainteresować się GIAW, a jeśli uzna, że to go nie dotyczy to może nawet Minister Finansów.
    Po drugie, jeśli już o tym rozmawiamy, warto zastanowić się nad zmianą formy egzaminu. Może wystarczy sam test? Oczywiście nie my powinniśmy się zastanowić, ale… właśnie kto?

Gosc – aw
    Uczestnik

Witam !

Wszyscy mówimy o tym samym :
    http://www.audyt.net/forum/viewtopic.php?forum=3&showtopic=131#140

Może wyślemy mail do Admina z prośbą o sondę?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.