sobota, 15 maja, 2021

zakup uslug

Home Forum Sektory Służba zdrowia zakup uslug

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8752
  dzanaliz
  Uczestnik

  mam takie pytanie – w umowie na wykonywanie uslug obcych (akurat sanitarno-higienicznych) znalazlam zapis, ze podstawą wystawienia f-ry jest protokol wykonania zadań za dany m-c, czy ktos moze mi powiedziec, jak u Was taki protokół wyglada? co zawiera? czy jest podstawą księgowania kosztow na osrodki? Bede wdzięczna za podpowiedz:smile:

  #8811
  5186
  Uczestnik

  księgowania kosztów wyłącznie na podstawie faktur zakupów, faktury opisują upoważnieni pracownicy a rozdział kwoty ogółnej na poszczególne ośrodki kosztowe następuje wg. kluczy podziałowych ustanowionych (mam nadzieję że tak jest) w zoz (np. wskaźnik, liczba)
  pozdrawiam

  #8813
  dzanaliz
  Uczestnik

  no wlasnie – klucze sa, ale akurat w tym wypadku nie bardzo pasuja, a sprawa jest nowa i ten protokol bylby podstawa, na pewno, ustalenia nowych kluczy. Do tej pory kluczem byla ilosc godzin na danym osrodku kosztow, f -ra jest ogolna, a w SIWZ jedynym podzialem byla powierzchnia….

  #8816
  dareks
  Uczestnik

  Czy do procedury zakupu usług medycznych stosujecie Rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 13 lipca 1998 r. w sprawie umowy udzielenia zamówienia naświadczenia medyczne Dz.U. z dnia 23 lipca 1998r. Nr 93 poz.592 czy zapisy Prawa zamówień publicznych ?
  Nic nie sugeruje i prosze o wypowiedzi

  #8818
  maksik
  Uczestnik

  rozporządzenie dot lekarzy kontraktowych, dostawy reguluje prawo zamówień publ

  #8826
  dzanaliz
  Uczestnik

  ja bezczelnie powiem, niewazne czy na podstawie rozp nastepuje zakup uslug medycznych (u nas tak) czy na podstawie zam publicznych dostawy uslug – jezeli jest to jasno opisane (np w formie zalacznikow, w przypadku uslug medycznych na danym oddziale wykonano takie a takie badania, na jakas tam kwote) to bez problemu f-ra jest opisana i zaksiegowana. ja mam problem, kiedy dotychczasowy klucz nie bardzo da sie zastosowac, f-ra jest na kwote laczna, a protokol wykonanych uslug….ze lepiej nic nie mowic. Dlatego, jakby ktos mi podpowiedzial, jak powinien taki protokol wygladac, to bede wdzieczna.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.