niedziela, 28 listopada, 2021

Zamknęli forum, czy co?

Home Forum Sektory Samorządy Zamknęli forum, czy co?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    terka
    Uczestnik

Taka cisza.
    😀
    Sprawdzam, czy działa:wink:

izmi
    Uczestnik

zamknęli, ale na gdz 😉
    no… chyba, że teraz jest widoczne tylko dla zalogowanych 😈
    mnie zastanawia co to takiego się stało, że poza dotychczasowymi linkami do stron polskich /w tym Watykan :shock:/ pojawiły się kolejne trzy a wśród nich audyt.net i – co dużo bardziej dziwne – sgi
    nie to, że mam coś przeciw, ale dla mnie to jest zrobione /mowa przede wszystkim o podlinkowaniu sgi/ ewidentnie pod publiczkę ➡ jeśli się mylę to najmocniej przepraszam

scypion
    Uczestnik

Izmi, litości. Jak nie ma – uwagi, że nie ma. Jak przychyla się administracja do uwag i dodaje linki – to mówisz, to co mówisz. I tak źle i tak niedobrze.

izmi
    Uczestnik

Scypion, mam taki jakiś wredny nastrój ostatnimi czasy no…
    nie przypominam sobie bym wcześniej popełniła jakikolwiek wpis o stronie rekomendowanej przez Ryszarda, ale być może moja skleroza jest bardzo postępująca

terka
    Uczestnik

A mnie ucieszyło, że już tam są linki i do audyt.net, i do sgi, bo to oznacza, że uwagi, zgłoszone pod adresem tamtej stronki zostały (na początek w tym zakresie) uwzględnione. To dobrze rokuje 🙂

wojak
    Uczestnik
    terka
    Uczestnik

😯 😯 😯
    Drogi Wojaku, serdecznie dziękuję za troskę o moje zdrowie, ale jest całkowicie zbędna. Ponadto odnoszę wrażenie, że źle mi jednak życzysz, radząc spacery w porze wieczorowo-nocnej (po 20.00). To niebezpieczne. Mogę natknąć się na wilki, niedżwiedzie i świstaki :mrgreen:

wojak
    Uczestnik
    lucy
    Uczestnik

Hmmm… czasami trzeba sie oderwać od ciężkiej pracy i w ramach relaksu zrobić mały audytcik….
    Cieszmy się, że nam humorki dopisują!!!
    Jeśli chodzi o potwory wymykające się z klatek … cos w tym jest.

wojak
    Uczestnik

[QUOTE BY= lucy]
    Jeśli chodzi o potwory wymykające się z klatek … cos w tym jest. [/QUOTE]
    Wprawdzie dygresja o „potworach” pojawiła się na innym wątku, ale rzeczywiście, Lucy, coś w tym jest…
    Znalazłem przeglądając prasę:
    „Opublikowanie informacji: „Skandal nad grobem Walentynowicz. Delegacja Marszałka Sejmu chwiejnym krokiem ze spóźnionym wieńcem” spowodowało zablokowanie dostępu do portalu.”
    źródło:
    http://www.portalpomorza.pl/aktualnosci/15/12400
    Tam też cała relacja z tego „zdarzenia”:
    http://www.portalpomorza.pl/aktualnosci/14/12389

jadtra
    Uczestnik

Popatrzcie na lokalne bociany http://www.bociany.lask.pl One milczą i pracują jest już 5 jaj – przekaz jest na żywo
    To na początek pracowitego tygodnia audytora.

ryszard
    Uczestnik

Jadzieniu,to jak to? tyle razy przejeżdżalem ostatnio przez Łask i TY nic nie mówiłaś..Bocian toż to BOZY ptak,dzieci” bowiem nosi” 😀 Nie mniej, przyniosłaś mi szczęscie,moja chrześniaczka urodziła bliżnięta – dwie dziewczyny na schwał..
    Już czuję chrzciny..i weekend..
    Optymizmu wszystkim życzę..
    😀 😀 😀
    Ryszard

jadtra
    Uczestnik

Powinnam wszystkich forumowiczów uprzedzić przed drastycznymi scenami. Bociany wychowaja tylko 2 sztuki potomstwa – pozostałe (3) czeka …..
    ale i tak życzę odreagowania w podgladaniu natury.

terka
    Uczestnik

Pusto, głucho 😯 😉
    Już majówkujecie? 🙂

emus
    Uczestnik

Jeszcze nie, ale jutro po pracy wyjeżdżam – jezioro, głuchy las i luksusowy domek. A jeszcze mikro boisko do kosza – do wygrania Puchar. Planuję nie pracować (?).

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.