sobota, 20 kwietnia, 2024

Zaszeregowanie audytora

Home Forum Sektory Służba zdrowia Zaszeregowanie audytora

  • This topic has 6 odpowiedzi, 6 odpowiedzi, and was last updated 16 years temu by mir.
Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #10582
    passon
    Uczestnik

    Chciałabym się zorientować ilu audytorów pracuje w służbie zdrowia.Może czas najwyższy zainteresować nami Ministerstwo Zdrowia-Departament Dialogu Społecznego-i wprowadzić nas do tabeli wynagrodzeń .Jesteśmy chyba jedyni audytorzy ,o których nikt nie dba,a szefostwo to wykorzystuje przy ustalaniu stawek.Czy jest możliwość policzenia nas na forum?

    #10583
    dzw1k
    Uczestnik

    Ja nr 2
    👿

    #10584
    admin
    Opiekun forum

    Celem policzenia się, proponuję wziąć udział w sondzie, którą umieściłem w prawej górnej części serwisu

    Pozdrawiam
    Admin

    #10585
    phobos
    Uczestnik

    popieram

    #10586
    saba
    Uczestnik

    Chciałam kiedyś poruszyć ten temat w Ministerstwie Finansów. Zrezygnowałam, gdy natrafiłam na informację w jakiej grupie zaszeregowania jest audytor wewnętrzny zatrudniony jako specjalista ds wewnętrznej kontroli finansowej w stacji sanitarno- epidemiologicznej (to samo rozporządzenie).
    Jest to XVI grupa zaszeregowania.
    Obecnie mam XVIII. Mam nadzieję, że mnie nie zdegradują.

    #10587
    phobos
    Uczestnik

    grupa zaszeregowania grupą zaszeregowanie. W mojej jednostce można być w XV i zarabiać dużooo więcej niż ja (grupa XIX), ponieważ „widełki” poszczególnych grup są baaardzo rozpięte.

    #10591
    mir
    Uczestnik

    Z tego co pamiętam w miesiącu wrześniu 2006r w Senackiej Komisji Zdrowia poruszano kwestię zatrudnienia audytorów w jednostkach ochrony zdrowia. I napewno skierowano pismo do Ministra Zdrowia i Ministra Finansów o wskazanie liczby placówek zobowiązanych i zatrudniajacych audytorów w jednostkach. Ne znam dalszej części toczonych prac i rozmów. Miłego dnia

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.