czwartek, 25 kwietnia, 2024

zawiadomienie

Home Forum Sektory Samorządy zawiadomienie

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #5425
    kacha
    Uczestnik

    Cześć
    Upewnijcie mnie w zakresie terminu wysłania zawiadomienia o audycie. Nie muszę tego robić 2 tygodnie przed rozpoczęciem zadania?
    Pozdrawiam

    #5429
    adela
    Uczestnik

    Takiego terminu nikt nie określił. Ja organizuję naradę wstępną po kilku dniach od przekazania zawiadomienia.

    #5432
    Anonim
    Nieaktywny

    Z kolei ja w procedurach określiłam, że zawiadomienie jest wysyłane nie póżniej niż 7 dni przed rozpoczęciem audytu. Jednocześnie w zawiadomieniu wyznaczam termin narady otwierającej.
    W zasadzie to możesz zrobić jak chcesz.

    Pozdrawiam

    #5433
    kacha
    Uczestnik

    Dzięki, właśnie nie mogłam znaleźć tego w przepisach, a wydawało mi się, że gdzieś widziałam takie zapisy. Mam chwilowo nawarstwienie pracy i wolałam się upewnić. 😀

    #5435
    jacek3
    Uczestnik

    to było w starym rozporządzeniu – w nowym rozp nie ma już dwutygodniowego terminu

    #5436
    kacha
    Uczestnik

    Dzięki Jacku
    To oznacza, że nie jest ze mną tak źle. Pośpiech nie jest dobrym doradcą. 😆
    Pozdrawiam

    #5438
    dorotab
    Uczestnik

    cześć. w poprzednim rozporządzeniu nie było żadnego zapisu nie tylko o tym kiedy należy przesłać kierownikowi komórki audytowanej zawiadomienie ale nie było wzmianki o samym zawiadomieniu o audycie /podobnie zresztą jak w obecnym/. Termin 7 dniowy o którym pisze lainy przewijał się w podręczniku opracowanym przez MF.
    Nawiasem mówiąc przyjęłam w procedurach identyczne rozwiązanie jak lainy. Była to jednakże jedynie wskazówka MF co do rozwiązań które mogą znaleść się w procedurach audytu.

    #5440
    Anonim
    Nieaktywny

    [QUOTE BY= jacek3] to było w starym rozporządzeniu – w nowym rozp nie ma już dwutygodniowego terminu[/QUOTE]

    Zarówno w starej ustawie i rozporządzeniu, jak i w nowych aktach nie było i nie ma wskazanego terminu na wysłanie zawiadomienia o audycie. Jest tylko wskazanie, że trzeba kierownika zawiadomić.
    Termin 2-tygodniowy, o który Ci chodzi dotyczy chyba odpowiedzi na sprawozdanie wstępne, nieprawdaż?

    Pozdrawiam

    Lainy

    #5441
    kacha
    Uczestnik

    Lainy, dokładnie, masz rację.
    Możliwe, że mi się pomyliło, ale jestem jeszcze przed urlopem. 😀
    Pozdrawiam

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.