sobota, 20 kwietnia, 2024

Zmiany w wynagrodzeniach audytorów

Home Forum Sektory Resort sprawiedliwości Zmiany w wynagrodzeniach audytorów

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #13515
    upsssa
    Uczestnik

    Proszę o informację czy wiecie coś o zmianach w wynagradzaniu audytorów i co myślicie na temat przyszłości audytu w resorcie sprawiedliwości. Czy oceniacie sytuację jako stabilną czy raczej nie?

    #13667
    justka6
    Uczestnik

    Witaj,
    Niestety nic mi na ten temat nie wiadomo, a temat interesujący każdego audytora w naszym resorcie! A Czy Ty cos słyszalas na ten temat?

    #13669
    upssa
    Uczestnik

    Dotarły do mnie niestety informacje o niekorzystnych zmianach w tabelach wynagrodzeń audytorów. Jednak są to niczym niepotwierdzone informacje i stąd moje pytanie na forum. Ale skoro nikt poza mną nic na ten temat nie słyszał mam nadzieję, że to fałszywy alarm.
    Dziękuję za zainteresowanie tematem i pozdrawiam 🙂

    #13676
    groszek
    Uczestnik

    Przeglądając wartościowanie pracy w służbie cywilnej również uważam, że cale to wartościowanie pomniejsza rolę audytu a przez to doprowadzi do zmian płacowych na niższe wynagrodzenia poprzez zmniejszenie widełek płacowych. W wartościowaniu najwięcej punktów jest za zarządzanie i za to ile ma dane stanowisko osób pod sobą. Audytorzy w przeważającej mierze pracują jednoosobowo i dlatego stracą na takim rozliczeniu.
    Pozdrawiam

    #13677
    kacha
    Uczestnik

    Witam,
    Groszek niestety ma rację. Też się obawiam, że to całe wartościowanie raczej nam nie pomoże.
    Ja jeszcze nie mam zrobionego wartościowania mojego stanowiska. Trwają dyskusje nad opisem stanowiska.

    Pozdrawiam

    #13817
    fasolka2000
    Uczestnik

    Witam!
    Słyszałem, ze niektóre Prokuratury otrzymały do opinii projekt zmiany rozporządzenia wprowadzającego nowe tabele zaszeregowań. Może na stronie MS jest projekt proponowanych zmian. Osobiście nie widziałem tego projektu.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.