czwartek, 25 kwietnia, 2024

Zobowiązania niewymagalne

Home Forum Egzaminy egzaminy Zobowiązania niewymagalne

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #5961
    ajuri
    Uczestnik

    Może to będzie głupie pytanie, ale czy ktoś może mi powiedzieć co rozumie się przez pojęcie zobowiązania niewymagalne?

    #6011
    tk
    Uczestnik

    Witam,
    myślę, że są to takie zobowiązania, których termin płatności jeszcze nie nastapił.
    Piozdrawiam.

    #23593449
    eddie
    Uczestnik

    Uważam, że trzeba zrobić porządek z tymi przedawnionymi wpisami jak właśnie ten …

    Polecam czytać wpisy na bardziej aktywne tematy jak np.: na Fundacji FEJS, Institute for Internal Controls – IIC, ACFS POLAND CHAPTER i na ‚Myśli Dnia’. 

    #23593581
    eddie
    Uczestnik

    <span style=”color: #4b4b4b; font-family: ‚PT Sans’, sans-serif; font-size: 14px;”>AJURI: „Może to będzie głupie pytanie, ale czy ktoś może mi powiedzieć co rozumie się przez pojęcie zobowiązania niewymagalne?”</span>

    Pojęciem zobowiązania niewymagalnego może być dla np. ludzi nieuczciwych, nieetycznych nie dotrzymania danego słowo, danej obietnicy w biznesie. 

    Czyli w ich umysłach takie ważne zobowiązanie staje się „niewymagalne”

    Można podać dobre przykłady i tak zrobię skoro tylko skończą się pewne wciąż trwające sprawy sądowe toczące się obecnie w Warszawie i Poznaniu – wówczas wszystko będzie do opublikowania, a będą z tego bardzo dobre warsztaty i case studies. 

    #23593582
    eddie
    Uczestnik

    ” Najlepszymi możliwościami jakie istnieją, są inwestycje w siebie, ludzi, świat ! „

    http://dominikbroszczyk.pl/

    Ja dodałbym jeszcze to najważniejsze: inwestycje w moralność, etykę i WIARĘ.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.