czwartek, 28 marca, 2024

zwrot opłaty egzaminacyjnej

Home Forum Egzaminy egzaminy zwrot opłaty egzaminacyjnej

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #7895
    jolkag1
    Uczestnik

    Właśnie się dowiedziałam, że nie wiadomo kiedy otrzymamy zwrot opłaty egzaminacyjnej. Nistety MF wcześniej już rozdysponował nasze wpłaty i niestety teraz nie ma z czego ich zwrócić.

    #7896
    izmi
    Uczestnik

    o rany….
    Jolka, nie żartuj 😆 😆 😆 zmarszczki mi się pogłębiają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #7898
    jolkag1
    Uczestnik

    Zwrócą, ale w późniejszym terminie, w miare jak bedą wpływały do nich jakieś pieniądze. Tylko zastanawiam się od kogo? Może by tak Pani Minister jakiś termin egzaminu podała???

    #7899
    dzanaliz
    Uczestnik

    …………………och…………..no normalnie zniszcze sobie klawiature…………. 😆

    #7900
    m
    Uczestnik

    żartujesz? przecież napisali, ze oddadzą. To skandal!!! domyślam się, ze to informacja ustna była? nie wyobrażam sobie żeby napisali pisma do ludzi, że sorry ale później oddamy bo wydaliśmy.

    #7903
    jolkag1
    Uczestnik

    Tak, to była ustna informacja. Poza tym powiedziano mi, że czekaja na pozwy ludzi o zwrot kosztów zarezerwowanych hoteli, zakupionych biletów kolejowych, etc. Szkoda, że póki co nie możemy żądać zwrotu kosztów szkoleń, ale i na to przyjdzie czas.

    #7907
    izmi
    Uczestnik

    taaaaa…
    mamy państwo TANIE, PRAWE i SPRAWIEDLIWE 😆
    to może my, którzy zdaliśmy już egzamin, powinniśmy także zwrócić się do MF o zwrot poniesionych nakładów ? bo ten egzamin to tak trochę psu na budę 😉 dobra, dobra, sama dla siebie wiem co nieco 😉 czy ktoś już zdążył policzyć ile mniej więcej poniosło się kosztów, aby zdać egzamin? średnio… bo przecież, niektórzy zdawali raz inni więcej razy, niektórzy w Wawce mieszkają – odchodzą koszty PKP czy PKS czy bezyny/oleju napędowego, niektórzy książki kupowali inni pewnie kserowali, przyjezdni mieszkali w hotelach albo u rodziny, niektórym firmy płaciły za szkolenia inni sami opłacali, itd, itp …
    ale draka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    #7918
    monikaprawnik
    Uczestnik

    😯 …BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA…!!! …ojoj, nie mogę…!!!! …OHOHOHOHAHAHAHAHAHA…!!! 😆 😆 😆 😆 😆

    #7919
    monikaprawnik
    Uczestnik

    A tak swoją drogą – ciekawe, na jakież to cele rozdysponowali ? Może na premie dla autorów autopoprawki ? 😈

    #7928
    ania1
    Uczestnik

    Hej tu ania.1 a to sensacje przeczytałam. TO przecież kpina. Oni z nas kpią. Chyba nie można czekać aż znajda forsę i kiedys tam oddadzą. Ja jutro piszę pismo do MF o zwrot kasy (w okreslonym, z prawnikiem terminie). Onie nie wywiazali sie z umowy. To była umowa!. Były terminy! Nie, no ręce opadają i małe palce u stóp. Ja napewno do nich napiszę. Muszą zgodnie z KPA udzielić odpowiedzi wiążącej a nie zmywającej strone postepowania administracyjnego. Trzeba zadbać o swoje finanse. Inaczej nic z tego!
    To tyle. Na dziś mam dość wrażeń. Hej.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.