wtorek, 18 maja, 2021

zwrot opłaty egzaminacyjnej

Home Forum Egzaminy egzaminy zwrot opłaty egzaminacyjnej

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #7895
  jolkag1
  Uczestnik

  Właśnie się dowiedziałam, że nie wiadomo kiedy otrzymamy zwrot opłaty egzaminacyjnej. Nistety MF wcześniej już rozdysponował nasze wpłaty i niestety teraz nie ma z czego ich zwrócić.

  #7896
  izmi
  Uczestnik

  o rany….
  Jolka, nie żartuj 😆 😆 😆 zmarszczki mi się pogłębiają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  #7898
  jolkag1
  Uczestnik

  Zwrócą, ale w późniejszym terminie, w miare jak bedą wpływały do nich jakieś pieniądze. Tylko zastanawiam się od kogo? Może by tak Pani Minister jakiś termin egzaminu podała???

  #7899
  dzanaliz
  Uczestnik

  …………………och…………..no normalnie zniszcze sobie klawiature…………. 😆

  #7900
  m
  Uczestnik

  żartujesz? przecież napisali, ze oddadzą. To skandal!!! domyślam się, ze to informacja ustna była? nie wyobrażam sobie żeby napisali pisma do ludzi, że sorry ale później oddamy bo wydaliśmy.

  #7903
  jolkag1
  Uczestnik

  Tak, to była ustna informacja. Poza tym powiedziano mi, że czekaja na pozwy ludzi o zwrot kosztów zarezerwowanych hoteli, zakupionych biletów kolejowych, etc. Szkoda, że póki co nie możemy żądać zwrotu kosztów szkoleń, ale i na to przyjdzie czas.

  #7907
  izmi
  Uczestnik

  taaaaa…
  mamy państwo TANIE, PRAWE i SPRAWIEDLIWE 😆
  to może my, którzy zdaliśmy już egzamin, powinniśmy także zwrócić się do MF o zwrot poniesionych nakładów ? bo ten egzamin to tak trochę psu na budę 😉 dobra, dobra, sama dla siebie wiem co nieco 😉 czy ktoś już zdążył policzyć ile mniej więcej poniosło się kosztów, aby zdać egzamin? średnio… bo przecież, niektórzy zdawali raz inni więcej razy, niektórzy w Wawce mieszkają – odchodzą koszty PKP czy PKS czy bezyny/oleju napędowego, niektórzy książki kupowali inni pewnie kserowali, przyjezdni mieszkali w hotelach albo u rodziny, niektórym firmy płaciły za szkolenia inni sami opłacali, itd, itp …
  ale draka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  #7918
  monikaprawnik
  Uczestnik

  😯 …BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA…!!! …ojoj, nie mogę…!!!! …OHOHOHOHAHAHAHAHAHA…!!! 😆 😆 😆 😆 😆

  #7919
  monikaprawnik
  Uczestnik

  A tak swoją drogą – ciekawe, na jakież to cele rozdysponowali ? Może na premie dla autorów autopoprawki ? 😈

  #7928
  ania1
  Uczestnik

  Hej tu ania.1 a to sensacje przeczytałam. TO przecież kpina. Oni z nas kpią. Chyba nie można czekać aż znajda forsę i kiedys tam oddadzą. Ja jutro piszę pismo do MF o zwrot kasy (w okreslonym, z prawnikiem terminie). Onie nie wywiazali sie z umowy. To była umowa!. Były terminy! Nie, no ręce opadają i małe palce u stóp. Ja napewno do nich napiszę. Muszą zgodnie z KPA udzielić odpowiedzi wiążącej a nie zmywającej strone postepowania administracyjnego. Trzeba zadbać o swoje finanse. Inaczej nic z tego!
  To tyle. Na dziś mam dość wrażeń. Hej.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.