środa, 29 maja, 2024
Strona główna Artykuły K O N K U R S ...

K O N K U R S PAW!!! (Uwaga! Nagroda do wygrania)

W wyniku przeprowadzonego głosowania najwięcej głosów uzyskał materiał:
„Zestaw pytań związanych z badaniem systemu kontroli wewnętrznej w tym finansowej” użytkownika KKOZIK


W związku ze sporym zainteresowaniem konkursem wśród użytkowników, serwis Audyt.Net postanowił przyznać dodatkowo dwie nagrody dla użytkowników:
MISTELTOU za ilość nadesłanych materiałów
– ANA za materiał „ABC audytu wewnętrznego dla kierowników komórek audytowanych”, który zajął w Waszym rankingu 2 miejsce, ale cieszył się największym zainteresowaniem (największa liczba odsłon) i jest materiałem ogólnego użytku, niezależnie od branży.


Książki zostaną wysłane zwycięzcom na koszt serwisu Audyt.Net


Gratulujemy zwyciązcom!!!


Wszystkim użytkownikom serdecznie dziekujemy za udział w konkursie.


Materiały konkursowe umiściliśmy w sekcji Materiały.


Dostęp do tej sekcji będą mieli użytkownicy, którzy przyśla do nas swoje materiały według zasady jeden materiał = 2 miesiące dostępu do sekcji.


Chcąc wynagrodzić wszystkim użytkownikom biorącym udział w konkursie ich zaagażowanie, nadesłane przez nich materiały na konkurs uwzględniane są w powyższej zasadzie.


Pozdrawiamy
Zespół Audyt.Net

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

18 KOMENTARZE

  • Adela, nie ma problemu. Serwis służy wymianie informacji i materiałów między użytkownikami, nagroda jest jedynie zachętą do tej wymiany. Skoro już masz zamówioną tę książkę nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przysłał(a) nam swoje materiały poza konkursem, w ramach rewanżu, za to, że korzystasz z serwisu Audyt.Net.

   Pozdrawiam i czekam na materiały od Ciebie
   Admin

 1. a masz zoko CIA, CGAP oraz ACCA, jak autorzy książki? jeśli tak.. to chylę czoła…. i z niecierpliwością czekam na te materiały!


  Olivkova

 2. Przecież w gruncie rzeczy nie chodzi o książkę, tylko o materiały jakimi sie podzielimy. Chyba każdy z nas liczy na to, że coś znajdzie dla siebie, prawda?

  • jestem ciekawa gdzie pracujesz Olivkowa, dość często „siedzisz” na tej stronie, ile zadań wykonujesz rocznie. ja nie mam takiego szczęścia jak ty, mam 6 zadań na 2005r. + dwa zlecone, tak naprawde nie mam czasu pisać żadnych prac. chyba nie chaciałabym być twoim pracodawcą. a może szukacie drugiego audytora? chetnie bym sobie odpoczęła. pozdrawiam. oby tak dalej.

 3. Witam !!

  Sadziłem,że komentarze mają dotyczyć przeprowadzenia samego Konkursu w zakresie oceny merytorycznej  przeslanych materiałow.  Ideą konkursu jest przede wszystkim wzajemna wymiana doświadczen miedzy użykownikami paw.Taka przecież jest  rola tej stronki. Natomiast uwagi co do ilości wypowiedzi  ,ich tresci mertorycznych  i ocena  wystąpień Olivkovej przez nikusię  jest co najmniej nie na miejscu .

  Nie ma porównania  miedzy iloscia audytów ,  sprawa  jest zlożona i nie ma praktycznie  porównania  skoro nie wiem ,czym zajmuje sie Olivkova  a czym nikusia.?? A przede wszystkim , jaka jest wnoszona wartośc dodana?

  Uważam,ze nie miejsce i czas do wzajemnego rozliczania się ,pozostawmy to tym ,którzy są naszymi szefami w jfsp.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich, a szczególnie tych ktorzy sobie  cenią profesjonalizm ,umiejętnośc dyskusji w  trudnych tematach .

  Ryszard

 4. No strasznie się zafrasowałam tym postem nikusiu, a także Twoim losem, że musisz pracować. Post wydrukowałam i pokazałam mojemu szefowi. I wiesz co powiedział? Ze raczej wakatu dla Ciebie nie będzie, ponieważ audytor powinien posiadać umiejętność pisania na temat, czego Ty chyba jeszcze się nie nauczyłaś. Proponuję wpierw dokładnie przeczytać treść wątku a potem się zastanowić, czy ma się coś do powiedzenia. Jeśli nie, zawsze możesz skorzystać z forum i założyć wątek „atak na Olivkovą w przerwie na kawę”.

  Powodzenia!


  Olivkova

  • bardzo szybka reakcja, publikacja o 14.15 a dyrektor do 16.00 juz się dowiedział o ataku na ciebie „w przerwie na kawę”. chyba że w twojej jednostce pracuje się wieczorami. gratuluję dobrej współpracy z dyrektorem, inni nie maja tak dobrze – przeczytaj na forum.

   pozdrawiam.

   • koniec wątku moja droga nikusiu. jeśli jeszcze nie zauwazyłaś to pragnę Cię – POWTORNIE – oświecić, że serwis PAW nie powstał aby wzajemnie się atakować czy obrażać. Jeśli nadal tego nie pojmujesz to może przestudiuj ogólnodostępny regulamin. Powinno pomóc…


    Olivkova

  • Olivkowa, pozwole sobie wtrącić swoje „trzy grosze”. Jeżeli nikusia jest tak zapracowana (to oczywiście bardzo dobrze) to po co się w ogóle loguje na PAWiu? Żeby zdobyć materiały, pomoc – to zabiera czas innym bo muszą jej odpisać – a jeżeli nie to po co, po co pisze komentarze? To bardzo czasochłonne. Osobiście popieram Olivkovą i mam do Niej duży szacunek – zawód audytora uważam za „wolny zawód” po trosze a nie rzemieślniczy, który realizuje plany i drży przed szefem przy ich rozliczaniu. Mój szef zachęca mnie do kontaktów z innymi AW rozumiejąc, że zamykanie się na swoją jednostkę i pracy nie służy zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Oczywiście nie zmuszam nikogo do „udzielania się” na PAW czy np SAW, sprawa indywidualna, ale wytykanie komuś lenistwa z powodu aktywności na PAW jest chyba błędem…?


   „audyt jest jak woń gazu…mało przyjemny, ale chroni przed wybuchem…” H. Grocholski

  • Dzisiaj  8 lipca mija termin glosowania w konkursie PAW na nadesłane materiały..Mysłe ,ze warto sie podzielic swoimi spostrzeżeniami z zespołem PAW. To kolejny, słuszny krok w dalszej integracji środowiska audytorskiego w jfsp..

   Pozdrawiam serdecznie

   Ryszard

 5. Witam !!

  Jak znam z neta Admina i pozostałych członków zespołu PAW, to chyba oczekuja podpowiedzi i propo jak usprawnić,ulepszyc przebieg konkursu, czy przyjąc inne formy i jakie?Uzyskanie wartości dodanej czyli opracowanie materiałow i korzystanie z nich ,to na pewno jest dużą sprawa.Ale sądze,ze trzeba pomyślec ,jak zaangażować większa grupę ludzi? Moze podzielic uzykowników w zależnosci od stażu w audycie? może pod względem jednostek fsfp ,tak jak byly wysyłane zaproszenia na kusokonferencję do  Łodzi?

  Biję sie w pierś i obiecuje szybka poprawę ..bo  nie wyslałem materiałow.Sorki..Gratuluję wszystkim którzy to uczynili..Pozdrawiam serdecznie autorów opracowań i głosujących.

  Ryszard

  • Witaj Ryszard!

   Dziękujemy za opinię! Bardzo cenne uwagi! Tak jak wspomniałeś – jesteśmy otwarci na sugestie naszych użytkowników, a bardzo cieszymy się z tych kreatywnych i aktywnych!!

   Tak więc liczymy na Ciebie i pomysły!

   P.S.
   Wszystko co będzie możliwe do realizacji – ZREALIZUJEMY!

   Pzdr

   (-) PAW


   PAW

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze