czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona główna Artykuły Konsultacje społeczne w sprawie funkcjonowania audytu

Konsultacje społeczne w sprawie funkcjonowania audytu

Od samego początku systemowego wdrażania audytu wewnętrznego braliśmy udział we wspieraniu w przygotowaniach do egzaminów, współpracy środowiska audytorskiego, promowania idei i zawodu audytora wewnętrznego i pragniemy dalej wspierać środowisko, z którym wspólnie rozwijaliśmy się i dorastaliśmy, dlatego chcemy zaprosić do udziału w pierwszym ze spotkań w sprawie konsultacji społecznych. Spotkanie prowadzone będzie przez Stowarzyszenie Audytorów Wewnętrznych Jednostek Sektora Finansów Publicznych w najbliższą sobotę (02.12.2006) o godz. 12.00 w Bydgoszczy w Kasynie Wojskowym nr 212 przy ul. Szubińskiej 105. Celem spotkania jest przeprowadzenie konsultacji ze środowiskiem audytorskim i wypracowania wspólnego stanowiska w sprawie proponowanych zmian w ustawie o finansach publicznych, na które serdecznie w imieniu Audyt.Net oraz SAW serdecznie zapraszamy.


Uwagi organizacyjne:
Spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy w Kasynie Wojskowym nr 212 przy ul. Szubińskiej 105 w najbliższą sobotę tj. 02.12.2006r. o godz. 12.00.


Telefon kontaktowy 508 323 841 oraz adres mailowy torun@saw.jsfp.org.pl

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

9 KOMENTARZE

 1. Na stronach SAW wyczytać można,że konsultacje odbędą się w kilku miejscach w Polsce – czy wiadomo gdzie i kiedy będzie można się spotkać na Dolnym Śląsku? Do Bydgoszczy to mi trochę daleko!

 2. mam pytanie, czy podobne spotkanie odbędzie się również w Warszawie, do Bydgoszczy też mam kawałek drogi, a do Warszawy w miarę blisko 

 3. ten wywiad w radioinfor to ściema . na stronie komitetu politycznego RM jako aktualna jest autopoprawka z dn.29.11.2006, pewnie w następnych dniach będą następne! nie ma informacji jakoby Rząd przyjął jakąkolwiek wersję!!!

  podaję link dla zainteresowanych :
  http://www.kprm.gov.pl/061129-ap.htm

  • TAK SZCZERZE, TO POLECAM WSZYSTKIM KOLEGOM I KOLEżANKOM POWAżNIE ROZWAżYć NA SPOTKANIACH KONSULTACYJNYCH PROBLEM, CZY NIE WARTO MOCNO ZAINTERESOWAć TYMI MANEWRAMI WOKół AUDYTU NASZYCH EURODEPUTOWANYCH I OSóB DOBRZE PORUSZAJąCYCH SIę W PRAWIE UNIJNYM ALE I KONSTYTUCJONALISTóW BO TO WSZYSTKO CO SIę DZIEJE TO WG MNIE TEMAT RóWNIEż DO OPROTESTOWANIA CHOćBY W TRYBUNALE KONSTYTUCYJNYM (jeśli takowy jeszcze działa???)

 4. No dobrze, konsultacje – konsultacjami, ale co z nich wyniknie? Co zamierzają organizatorzy zrobić z wynikami tych konsultacji? No skoro mamy poświęcić nasz czas i zaangażowanie to chyba w jakimś celu. W Waszym zaproszeniu niestety zabrakło tej zdawałoby się KLUCZOWEJ kwestii.  


  Olivkova

  • Całe to protestowanie to teraz już marnowanie czasu!  Dlaczego nikt nie protestował jak cały ten bałagan powstała, tylko jak owce przyjmowali głupoty opracowane przez tą Komisję Egzaminacyną nie mająca pojęcia o Audycie wewnętrznym.  

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze