niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona główna Ważne komunikaty Licytacje - nowa funkcjonalność w portalu

Licytacje – nowa funkcjonalność w portalu

Uruchomiliśmy nową funkcjonalność w portalu, jaką jest „Licytacje„. W sekcji tej skorzystać będzie można  z ofert składanych przez naszych Partnerów. Aby skorzystać z oferty należy przejść do sekcji „Licytacje” jak prezentujemy na poniższym pliku:

Menu_licytacje

W sekcji tej mamy zestawienie wszystkich dostępnych licytacji : jak przedstawiono na poniższym obrazie (obecnie jedna licytacja).

Licytacje_zestawienie

 

Po wybraniu danej licytacji mamy pełną informację na jej temat:

 1.  Opis przedmiotu licytowanego (usługi – np. szkolenia, przedmiotu – np. książka itd.) oraz dodatkowo „parametrów” cenowych:
  1. cena „kup teraz” – w naszym przypadku jest to cena ze specjalną zniżką (25%) oferowana przez PIKW dla wszystkich użytkowników portalu PAW,
  2. cena bieżąca – najwyższa złożona przez użytkowników,
  3. informacja czy cena minimalna została osiągnięta lub nie. W przypadku złożenia oferty o wartości wyższej niż „cena minimalna” automatycznie wygrywa się aukcję i można dokonać zakupu.
   W naszym przypadku zakupu dokonuje się bezpośrednio w PIKW, a my jedynie potwierdzamy że dany użytkownik wygrał aukcję.
 2. Informacje dodatkowe :
  1. historia licytacji – kto i  na jaką kwotę licytował,
  2. opinie o licytowanym produkcie (opinie może wpisywać każdy zarejestrowany użytkownik). Prosimy o rzetelne i obiektywne oceny – tak aby pomóc innym w decyzji o zakupie danego produktu.

Licytacje_licytowanie - opis

Przystępując do licytacji musisz być zalogowany. Swoją propozycję cenową możesz wpisać ręcznie lub poprzez przycisk – zwiększanie/zmniejszanie kwoty.

Licytacje_licytowanie - kwota

Dlaczego warto brać udział w licytacji? Chociażby dlatego, że wygrywając licytację zawsze kupisz dany przedmiot (usługę) taniej! W sekcji tej publikować będziemy oferty specjalne dostarczane (oferowane) przez naszych Partnerów. Będą to oferty limitowane (limitowane ilości) ale zawsze z niższą ceną niż cena z maksymalnymi rabatami.

Jeżeli więc chcesz skorzystać z danego produktu, usługi (np. udziału w XIV Międzynarodowym Kongresie Kontroli Wewnętrznej organizowanym przez PIKW) to koniecznie skorzystaj z tej opcji.

W przypadku opisywanej >> licytacji << mamy 2 miejsca, a cena minimalna jest istotnie niższa od ceny standardowej (nawet z oferowanymi rabatami).

Zachęcamy i polecamy

(-) PAW

 

 

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze