niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona główna KARIERA Centrum Kariery - Zawody Pokrewne Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Sygnity S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji
Miejsce pracy: Warszawa

Sygnity jest czołową polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania własne oraz rozwiązania firm globalnych. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu, dla instytucji administracji centralnej i samorządowej oraz ochrony zdrowia, a także dla dużych i średnich firm najważniejszych sektorów gospodarki: bankowo- finansowego, ubezpieczeniowego, energetycznego i paliwowego. Posiadamy biura w 13 lokalizacjach w Polsce. W Sygnity S.A. obowiązuje Kodeks Etyki w Biznesie, który określa zasady postępowania gwarantujące przejrzystość i wiarygodność podejmowanych przez spółkę działań.

 

Kto tworzy Sygnity?

Eksperci dziedzinowi, pasjonaci technologii, mistrzowie transformacji i ambitni liderzy.

Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.

Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy. Aplikuj do Sygnity już teraz!

 

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie spółka Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa.
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797, Warszawa dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego na w/w stanowisko, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

5 KOMENTARZE

 1. Czy są jakieś uznane kwalifikacje czy desygnacje dla Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Informacji? Wiem, że GIODO tego nie robi ale widziałem ostatnio, że jakaś firma pisała, że wydaje takie certyfikaty, ale nie wiem czy jest do tego upoważniona, a jeśli tak, to przez kogo? Czy to jest znowu tylko puste (kłamliwe?) hasło aby sprzedawać swoje szkolenia, studia czy inne zajęcia przez drukowanie certyfikatów? Warto zbadać.

 2. To jest chyba główny certyfikat w tym temacie:
  „Mile widziany certyfikat Audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001:2013”.
  Dziwi mnie jedno. Z ogłoszenia wynika, że osoba będąca odpowiedzialna za SZBI wykonywać będzie audyty. Jak bym zatrudnił taką osobę to audyty zleciłbym komuś z zewnątrz.

 3. „Autor” chyba miał na myśli tzw. „audity” jakościowe – zobaczmy jak jest określone jeden z obowiązków : „Planowanie i prowadzenie audytów wewnętrznych Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem informacji na zgodność z normą ISO27001 oraz opracowywanie raportów poaudytowych”

  Moim zdaniem nie chodzi tu o audyt wewnętrzny. Bardziej dziwi mnie wrzucanie do obowiązków specjaliście ds. bezpieczeństwa informacji (ABI) odpowiedzialności za: „Koordynacja Planu Ciągłości Działania Spółki „.

 4. ABI interesują tylko dane osobowe. Tutaj, moim zdaniem słusznie, łączy się funkcje ABI i specjalistę ds. bezpieczeństwa informacji. Powinna to być osoba niezależna od komórki IT (chodzi o podległość).
  Rzeczywiście chodzi o audyty zgodności z normą ISO.

 5. #zenek, #wrocław i # pmi: Dziękuję za odpowiedzi.
  Jednak ogłoszenie nie jest na stanowisko AW tylko na Speca ds. Bezpieczeństwa Informacji.
  Pytanie „zenka” odnosi się chyba do stanowisko ABI, czyli Administratora Bezpieczeństwa Informacji chociaż ogłoszenie nie mówi o ABI? Wiem, że to Administrator Danych powołuje i nadzoruje ABI, czyli ABI podlega Administratorowi Danych. Wiem, że GIODO i UE stawiają wysokie wymagania wiedzy i doświadczenia dla ABI, które z pewnościach nie można zdobyć na studiach na AW. To są dwa całkiem różne zawody czy stanowiska i AW na pewno nie może pełnić obowiązki ABI.

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze