czwartek, 23 maja, 2024
Strona główna Artykuły Specjalna oferta promocyjna Audyt.Net

Specjalna oferta promocyjna Audyt.Net

Doskonalenie Umiejętności Pracowników Audytu Wewnętrznego to seria krótkich szkoleń otwartych z audytu:


Ustawa Sarbanes-Oxley
>>Ulotka „Ustawa Sarbanes-Oxley”<<


Wprowadzenie do zarządzania ryzykiem oszustw
>>Ulotka „Wprowadzenie do zarządzania ryzykiem oszustw”<<


Współpraca z biegłym rewidentem
>>Ulotka „Współpraca z biegłym rewidentem”<<


 


W ramach specjalnej oferty dla użytkowników Audyt.net, każdy, kto w formularzu zgłoszeniowym na szkolenie wpisze hasło „promocja Audyt.net”, otrzyma 15% rabatu na szkolenia.
Wykorzystaj budżet szkoleniowy za 2009 rok i podnieś swoją wiedzę z audytu.


Poniżej znajdziesz opisy szkoleń programu Doskonalenie Umiejętności Pracowników Audytu Wewnętrznego w ramach specjalnej promocji Audyt.net. Więcej informacji oraz szczegółowe oferty szkoleń znajdziesz na www.bpp.pl


Ustawa Sarbanes-Oxley


Szkolenie nie tylko zapozna uczestników z ustawą Sarbanes-Oxley, ale przede wszystkim nauczy jak w praktyce zaplanować i przeprowadzić proces wdrożenia SOX w swojej organizacji. Liczne przykłady najlepszych praktyk oraz zadania sytuacyjne rozwiązywane podczas szkolenia pozwolą uczestnikom w praktyczny sposób poznać i zapamiętać wszelkie kwestie związane z jego tematyką.
Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie SOX, jak i wszystkich tych, którzy odpowiedzialni są za przestrzeganie wymogów ustawy SOX w organizacji; audytorów wewnętrznych, zewnętrznych, kontrolerów menedżerów dbających o sprawne zarządzanie oraz osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu audytu, kontroli i zarządzania ryzykiem.


Termin i miejsce szkolenia – 7-8 grudnia 2009, Warszawa, siedziba BPP Professional Education
Cena standardowa – 1.600 zł.
Rabaty:
• 15% rabatu – specjalna oferta dla użytkowników Audyt.net
• 10% rabatu za wcześne zgłoszenie – do 23 listopada 2009
• 50% rabatu dla drugiej osoby z tej samej organizacji
Rabaty nie łączą się.


 


Wprowadzenie do zarządzania ryzykiem oszustw


Szkolenie to jest unikalną szansą scalenia elementów psychologii, kontroli wewnętrznej i kryminologii w praktyczne kompendium wiedzy o ryzyku oszustw i sprzeniewierzeń. Uczestnicy szkolenia zostaną wyposażeni w umiejętności konieczne do zrozumienia czynników i mechanizmów nadużyć tak w małej firmie, jak i w instytucjach państwowych oraz operacjach globalnych. Wiedza zdobyta na szkoleniu ma natychmiastowe zastosowanie – pozwoli uczestnikom na lepsze zaprojektowanie procedur zapobiegających oszustwom i sprzeniewierzeniom.


Szkolenie dedykowane jest m.in. dla osób z działów finansów, audytu i kontroli wewnętrznej, zakupów, sprzedaży, administracji, pracowników działów operacyjnych w instytucjach finansowych oraz publicznych, którzy z racji swej pracy i zainteresowań powinni zapoznać się z podstawowymi problemami zarządzania ryzykiem nadużyć.


Termin i miejsce szkolenia – Warszawa, 10-11 grudnia
Cena standardowa – 1.600 zł.
Rabaty:
• 15% rabatu – specjalna oferta dla użytkowników Audyt.net
• 10% rabatu za wcześne zgłoszenie – do 26 listopada 2009
• 50% rabatu dla drugiej osoby z tej samej organizacji
Rabaty nie łączą się.


 


Współpraca z biegłym rewidentem


Ścisła współpraca z biegłym rewidentem jest pożądana zwłaszcza teraz – w dobie kryzysu finansowego, rosnących wymogów dotyczących ładu korporacyjnego, ale i nowych uregulowań prawnych. Czy wiemy, jakie biegły ma prawa i obowiązki? Audyt jest dużym wyzwaniem, zarówno operacyjnym, jak i merytorycznym (księgowym). Szkolenie pozwoli z jednej strony zrozumieć podejście biegłego do badania, ale także przedstawić rolę organów spółki, takich jak komitet audytu, zarząd czy rada nadzorcza w ocenie sprawozdania finansowego. Szkolenie nie tylko pozwoli poznać wymogi regulacyjne i stronę prawną współpracy z biegłym podczas badania, ale także aspekty praktyczne tej współpracy.
Szkolenie jest przeznaczone dla zarządu, organów nadzorczych, komitetów audytu, jako organów spółki odpowiedzialnych za relacje z audytorem, ale także dla pracowników działów audytu wewnętrznego, finansowego, prawnego czy ryzyka, którzy również współpracują z biegłym rewidentem.


Termin i miejsce szkolenia – Warszawa, 10-11 grudnia
Cena standardowa – 1.600 zł.
Rabaty:
• 15% rabatu – specjalna oferta dla użytkowników Audyt.net
• 10% rabatu za wcześne zgłoszenie – do 25 listopada 2009
• 50% rabatu dla drugiej osoby z tej samej organizacji
Rabaty nie łączą się.


Więcej informacji o powyższych szkoleniach oraz ofertę innych szkoleń z audyt tj. CIA oraz CGAP znajdziesz na www.bpp.pl.

Poprzedni artykułSpecjalista ds. SOX
Następny artykułNIK – kontrola w samorządach
PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze