sobota, 15 czerwca, 2024
Strona główna Artykuły Umowa o współpracy między Audyt.Net a polskim dystrybutorem AuditPro.

Umowa o współpracy między Audyt.Net a polskim dystrybutorem AuditPro.

Prezentacja najnowszych produktów wspierających pracę audytorów, dostarczanie aktualnych informacji o najnowszych trendach światowych – to misja Audyt.Net.

Realizując swoją misję, Audyt.Net podpisał umowę o współpracy z katowicką firmą Media Sp. Z o.o., dystrybutorem systemu AuditPro.


   Wspieranie audytorów wewnętrznych wymaga stosownych narzędzi informatycznych. Zarządzanie oprogramowaniem stanowi ważny element strategii bezpieczeństwa w Organizacji.
   Wprowadzenie systemu zarządzania w oparciu o oprogramowanie i odpowiednie procedury pozwala zapanować nad zasobami informatycznymi w Jednostce, umożliwia w pełni wykorzystać posiadane zasoby, dalej pełną wiedzę na temat posiadanych programów i licencji, ogranicza potrzeby i wprowadza zasady zdecydowanie zmniejszające koszty utrzymania posiadanego systemu informatycznego. Jednakże takie działanie wymaga stosownych narzędzi – jednym z nich jest AuditPro.
  
W celu podjęcia najtrafniejszych decyzji dotyczących inwestycji w zakresie technologii informatycznych, konieczne jest zebranie wszystkich informacji o posiadanych zasobach oraz o ich aktualnym wykorzystaniu. Bez tej wiedzy, praktycznie niemożliwe jest zarządzanie inwestycjami IT. Ponadto, ignorowanie tych faktów naraża Firmę na zarzut użytkowania nielegalnych programów komputerowych.
   AuditPro jest niezastąpionym asystentem na tych wszystkich obszarach, tak ważnych dla audytorów wewnętrznych.


   Dzięki podpisanej umowie partnerskiej, Firma Audyt.Net będzie mogła poszerzyć wachlarz oferowanych usług o realizację audytów legalności oprogramowania, audytów inwentaryzacyjnych, utylizację danych, informatykę śledczą (computer forensic), jak również opracowywanie i wdrażanie Polityki Bezpieczeństwa.


 


Wprowadzenie AuditPro umożliwia:  • Przeniesienie odpowiedzialności za zainstalowane oprogramowanie na użytkowników komputerów.
  • Dokładną wiedzę o tym, które oprogramowanie jest obecnie wykorzystywane przez użytkowników (nie tylko to, które jest zainstalowane na wypadek, gdyby było kiedyś potrzebne) i efektywną optymalizację swojej polityki licencyjnej w oparciu o tę informację.
  • Wyeliminowanie użytkowania nielegalnego oprogramowania i uniknięcie niebezpieczeństwa łamania praw autorskich w Twojej firmie/jednostce.
  • Usprawnienie procesów administracji licencjami oprogramowania w Twojej firmie/jednostce.
  • Obniżenie kosztów zakupu sprzętu i licencji oprogramowania poprzez centralizację i pełną świadomość potrzeb.
  • Ograniczenie niepożądanej działalności użytkownika PC (takiej jak granie w gry komputerowe w czasie godzin pracy, nadużywanie firmowej sieci internetowej, przechowywanie osobistych zdjęć, plików muzycznych itp.) które zatykają sieci, blokują przestrzeń dysków twardych firmowych komputerów i odwracają uwagę użytkowników od ich obowiązków.

A ponadto:  • Łatwe wprowadzenie trwałego, zawsze aktualnego systemu zarządzania zasobami dla Twoich komputerów, oprogramowania, licencji, instalacji i sprzętu.
  • Zastosowanie się do przepisów Kodeksu Karnego i Kodeksu Postępowania Karnego oraz Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych, nowelizowanej 9 czerwca 2000 r.

 


Informacje o dodatkowej ofercie oraz szkoleniach (również z wykorzystaniem AuditPro) poinformujemy wkrótce.


 


Z A P R A S Z A M Y  do  współpracy !


Chcesz uzyskać więcej informacji?


Wypełnij >>FROMULARZ KONTAKTOWY<< 

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze