niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona główna Artykuły Zadanie z egzaminu w MF

Zadanie z egzaminu w MF

W związku z tym, iż otrzymujemy od Was zapytania o pomoc w zakresie rozwiązania zadań z egzaminów na audytora wewnętrznego w Ministerstwie Finansów, podjęliśmy decyzję o tym, że będziemy tworzyć grupy robocze, w ramach których chcielibyśmy uzgodnić rozwiązanie danego zadania (drogą e-mailową), a następnie publikować rozwiązania na naszym serwisie.


 


W chwili obecnej zespół PAW przygotował rozwiązanie zadania z egzaminu na AW w MF z dnia 28 paĽdziernika 2004r. , z grupy „A”.


Prosimy o zgłoszenia na adres e-mail (paw@audyt.net) chętnych do grupy roboczej. W ramach tejże grupy prześlemy nasze rozwiązanie w celu zaopiniowania oraz ewetualnego uzupełnienia.


Bardzo prosimy o pilny kontakt osób zainteresownych pracą w pierwszej grupie roboczej PAW !!!


Z (audytorskim ;D) pozdrowieniem


(-) PAW

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

5 KOMENTARZE

   • Witam!

     

    Do zainteresowanych osób już wysłaliśmy e-mail z zadaniem!

    ZAPRSZAMY chętnych do zgłaszania się do grupy roboczej – zgłozenia na e-mail paw@audyt.net

     

    Pozdrawiam

    (-) PAW


    PAW

     • Witam!

      Grupę roboczą już zebraliśmy. Przesłaliśmy swoją propozycję rozwiązania zadania z dnia 28.10.2004 z prośbą o zaopiniowanie.

      Planujemy umieścić rozwiązanie tego zadania (grupa A) na naszym serwisie w poniedziałek (9 stycznia 2005).

       

      PROSIMY o nie przesyłanie już swoich zgłoszeń do „tej” grupy roboczej.

       

      Zachęcamy do wspólnej pracy w następnych grupach roboczych oraz o informacje jakie tematy (zadania) Was najbardziej interesują.

       

      Serdecznie pozdrwiam

      (-) PAW


      PAW

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze