sobota, 27 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Kontrola zarządcza

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Kontrola zarządcza Odpowiedz na: Kontrola zarządcza

#18319
xyz
Uczestnik

Ojcze chrzestny, ja w Polanicy byłem – miód i wino piłem 😉 A to co widziałem to tak zapamiętałem:

1. Organizacyjnie i merytorycznie (poza tym ci poniżej) bez zarzutu.
2. Chwalić należy obecność 3 (słownie: trzech) osób z Ministerstwa Odpieniężnego.
3. Frekwencja audytorów wszelakich duża i jeszcze większa.
4. Wszystko filmowane (sic!) i obfotografowane.
5. Jedna z Pań Odpieniężne na swoje nieszczęście co kilka zdań wtrącała swoje „bo gdyby ja była dyrektorem takiej jednostki to ja zatrudniłabym audytora”. Konkluzja – Ona niestety takim dyrektorem nie jest 😉
6. Druga z Pań przedstawiła m.in. tabelki różnej maści – nam, jako audytorom samorządowym i rządowym również, te tabelki do niczego nie służą i niestety nic nie wniosły 🙁 Nawet pocieszenia.
7. Cała reszta merytorycznie OK 🙂
8. Ministerstwo Odpieniężne nie nauczyło się przez te wszystkie lata niczego na temat samorządów 👿
9. Nie wiem co spowodowało zniesmaczenie Twojego znajomego ojcze chrzestny. Ja nic takiego nie zarejestrowałem. Wprost przeciwnie, z rozmów w kuluarach wnoszę, że ludzie byli bardzo zadowoleni i wszystkim się podobało. Może nie rozmawiałem ze wszystkimi? Z pewnością, bo była ponad setka osób.

Wojak, zgadzam się z Tobą w zupełności. To jest jakaś paranoja a nie ustawa. Sen chorego człowieka czy coś w tym stylu 😕