poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona główna Wszystkie komunikaty PAW Komunikaty PAW 3. Forum Nowoczesnego Controllingu

3. Forum Nowoczesnego Controllingu

III Forum Nowoczesnego Controlingu
III Forum Nowoczesnego Controlingu

Kluczowe wskaźniki efektywności | Key Performance Indicators (KPI)

Każdy proces, nad którym chcemy mieć kontrolę, musi zostać obudowany miernikami. Key Performance Indicators na trwałe wpisały się w praktykę zarządzania organizacjami i tworzone są w każdym obszarze – nawet tam, gdzie „na pierwszy rzut oka” nie mają zastosowania.

Dlatego też z przyjemnością zapraszamy Państwa na trzecią edycję organizowanego przez wydawnictwo Explanator wydarzenia, któremu patronuje magazyn „Finanse i Controlling”:

Forum Nowoczesnego Controllingu

13-14 października, Warszawa

Temat przewodni: Kluczowe wskaźniki efektywności Key Performance Indicators (KPI)

D

wa intensywne dni wypełnią wykłady takich ekspertów-praktyków jak Marcin Ignaczak, Jarosław Nowakowski (Oracle) czy Radosław Kozieja (Codec). Swoje prelekcje wygłosi trzynastu specjalistów w dwóch blokach tematycznych: STRATEGIE (I dzień) oraz NARZĘDZIA (II dzień).

Forum Nowoczesnego Controllingu to także odpowiedzi na pytania nurtujące nowoczesnego przedsiębiorcę:

 • W jaki sposób cele organizacji wspierać doborem właściwych mierników efektywności?
 • Jak zadbać, aby narzędzia pomiarowe nie stały się ważniejsze niż monitorowane procesy i ich cele?
 • W jaki sposób współczesne narzędzia informatyczne wspierają filozofię KPI i ich wizualizację?
 • Jak sprawić, że KPI wchodzą w krwiobieg organizacji i stają się częścią jej kultury?

Wsparciem dla warstwy merytorycznej będzie nowa, interaktywna formuła – zaplanowaliśmy szereg grup dyskusyjnych w formie „ROUND TABLE”, które umożliwią bezpośredni kontakt z prelegentami i uczestnikami.

Dla czytelników portalu Audyt.net – cena specjalna!
Na hasło audyt otrzymają Państwo zniżkę na uczestnictwo w wysokości 200 zł:
Uczestnictwo:   1490 zł   1290 zł netto

Szczegóły i zapisy: ewa.marciniak@explanator.pl | (61) 649 79 24

Szczegółowy program oraz więcej informacji znajdą Państwo również na stronie Forum: www.ForumControllingu.explanator.pl

Do zobaczenia w Warszawie!

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

15 KOMENTARZE

 1. Również polecam to wydarzenie. wydawnictwo Explanator oraz magazyn Finanse i Controlling to wieloletni Partner PIKW gdzie wzajemnie się wspieramy.

 2. … były na okładkach (2011/2012)
  Obecnie obie te organizacje współpracują z Fundacją FEJS i IIC Poland Chapter – IIC Polska i są partnerami naszych corocznych Kongresach GRC w Warszawie.

 3. Osoby zainteresowane tymi organizacjami i moimi artykułami proszę o kontakt ze mną przez naszą partnerską organizację Portal Audyt,net.

 4. eddie przepraszam ale przechwalstwa tak dużo że mdli. ” Ja Cezar…”/ Ja eddie – proponuje tak rozpocząć kolejny twój komentarz. Może tylko nie ta ranga postaci z całym szacunkiem dla Juliusza.
  podsumowując wypowiedzi:
  Tak wieloletni.
  chwali sie Twoją medialność jednak była ona możliwa ( jeżeli dobrze kojarzę Twoją postać i podaną datę) jedynie dzięki PIKW i ówczesnemu partnerstwu ( patronat medialny Miedzynarodowego Kongresu ) tych organizacji. zresztą trwającemu od 4 lat do dzisiaj.
  eddie pisze – ‚Obecnie obie te organizacje’ – to tylko świadczy o Twoim pojęciu i zaangażowaniu we współpracę. Sprostuje, że jedna nazwa to organizacja/firma/wydawnictwo a dryga to jej marka (czasopismo) – ale to drobiazg.

 5. pomimo tych dygresji i już tradycyjnych zaczepek eddie ( wszędzie ma coś do powiedzenia byle jego na wierzchu było) nadal polecam uczestnictwo w tym wydarzeniu.

 6. Już nie raz pisałem, że Audyt.net nie jest miejsce na Irka/Piotra (i osób z nimi powiązani) do przedstawienia swoich kłamliwych i nieuczciwych opinii o sporze, którego wywołali swoją chciwością, żądza pieniędzy i osobistej chwały. Ja mam swój życiorys i osiągnięcia a ci dwoje nie mają się czym chwalić …
  Cierpliwości – poczekajcie na decyzje sądów we wszystkich tych sprawach zamiast dalej okłamywać ludzi.

 7. Rzeczywiście, codziennie jestem na Forum Audyt.net gdyż z Krzysztofem Klimczakiem blisko współpracujemy (FEJS, IIC Poland Chapter – IIC Polska, ACFS Europe Chapter i PBSG) od dawna jak i z portalem Audyt.net. Dalsze dowody owoców naszych wspólnych projektach będą opublikowane w krótce.

 8. Psychozy ciąg dalszy.
  Ja ponownie wystosuję apel do moderatora o uspokojenie zapędów eddie bo wszędzie gdzie sie wypowiada tworzy chaos (z czego już słynie) w temacie. Nie ważne jaki temat ważne że obsmaruję bo zjadł wszystkie rozumy. Niestety nie metryka kreuje mądrość człowieka.
  Szanowny eddie lub Ryszardzie Sz. czy też Edmundzie J.S. ( a również na rożnych formach, Janie, Ryszardzie, Agnieszko, Agato i pewnie jeszcze kilka ) zapewne nie ty, na szczęście, decydujesz gdzie i jakie miejsce jest dla kogo. Twoje fobie widzę że stają się chorobliwe ale to nie mój problem.
  Swoją walkę z własnymi fobiami i fantasmagoriami zostaw specjalistom i instytucjom, które te problemy rozstrzygną.
  Tym co piszesz udowadniasz tylko swoją pychę i zarozumiałość. w co drugiej wypowiedzi JA…
  Życiorys i doświadczenia są rzeczą indywidualną i powinny bronic się same a mówienie o nich jest słabe. Przychodzi mi jedynie na myśl rosyjski pułkownik/wojskowy z połową munduru w orderach – wygląda dostojnie, honory oddają a i tak każdy wie swoje. No tak on nie mówił wiele wszystko było widać.
  Nie mam problemu z cierpliwością to ty wywołujesz zawsze temat do tablicy więc pozostawiam to bez komentarza.
  pozdrawiam „Your Highness, Your Majesty”

 9. Irek Jabłoński (i inne Nicki) – ja nie choruję na żadną psychozę tylko na choroby związane z moim wiekiem. A mój życiorys jest znany i dostępny w Internecie i różnych publikacjach. Natomiast dobrze znany jest powód braku u ciebie szarych komórek.
  Gdybyście (ty i grzybowski) byli wierzące osoby i choć trochę uczciwi, pokorni i inteligentni, to sami zrozumielibyście w co wasza pycha, kłamstwa i chciwość was wpakowała.
  Ufam, że teraz nie trzeba już będzie długo czekać na to, aby wasze kłamstwa i nieuczciwość będzie publicznie znana.
  Powtarzam, tu nie jest odpowiednie miejsce, aby promować swoją nienawidź i wściekłość, która tylko wam dokucza a dla mnie jest całkiem bez znaczenia. Żegnam.

 10. Przypominam ze to ty tutaj i nie tylko tutaj siejesz nienawiść i swoje problemy. wystarczy prześledzić jakikolwiek wątek. obłuda, obłuda, obłuda.
  i mamy przykład jak to wytykają ludzie to z czym sami maja problem.
  co do tego ma wiara? co ty możesz o tym wiedzieć? widzę tutaj prawdziwą psychoanalizę.
  Jest takie mądre i bardzo trafne polskie przysłowie/powiedzenie. ” modli się pod figurą, a diabła ma pod skórą”. wielu sie o tym przekonało.
  Również cierpliwie czekam ( nie szerząc głupot, ciemnoty, nienawiści i swoich bajek) na rozstrzygnięcia odpowiednich organów.

 11. Problemy to wy macie. i będziecie ich mieli jeszcze więcej. Aż przykro widzieć, jak was gorycz i nienawidź zjada.
  Ja dla was mam tylko pogardę, ale was nie nienawidzę, gdyż wam już odpuściłem wasze kłamstwa i oszustwa. Jednak o prawdę i sprawiedliwość będę walczył, choćby aż do Sądu Ostatecznego.

 12. RYYKONOMIA: Compliance i zarządzanie już jest !

  Compliance i zarządzanie to nowy periodyk poświęcony tematyce szeroko rozumianej zgodności (i niezgodności oczywiście też), którego pierwszy numer właśnie się ukazał; dostępny również jak rozumiemy w internetowej dystrybucji.

  Od razu z radością donosimy, że Pierwszy numer tego, nie mamy wątpliwości oczekiwanego przez czytelników tytułu został wyborem Redakcji „Compliance” i zarządzania, rozpoczęty artykułem Waszego Skromnego Redaktora Naczelnego Ryzykonomii dr Jerzego Podlewskiego. Artykuł zaś nosi, jak sądzimy odpowiedni do kontekstu tytuł (i takowąż treść zawiera) a mianowicie „Biznesowe ryzyko, niezgodności”.

  Dalej w „Compliance i zarządzaniu” znajdziemy między innymi:
  •Wywiad z Pawłem Kuskowskim, Prezesem niezwykle prężnego Stowarzyszenia Compliance Polska
  •Relację z Ogólnopolskiej Konferencji Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu
  •Niezwykle ciekawy artykuł eksperta, Łukasza Cichego dotyczący miejsca Compliance w systemie kontroli wewnętrznej banku
  •I….

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze