poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

FEJS

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

29 KOMENTARZE

 1. 3 grudnia 2015 roku w Hotelu Qubus Prestige w Katowicach mieliśmy ogromną przyjemność gościć liczną grupę przedstawicieli sektora prywatnego i publicznego, zainteresowanych tematyką systemowego podejścia do zarządzania ryzykiem. Honorowy patronat nad konferencją objął Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (Oddział Katowice). Natomiast patronat merytoryczny PBSG, Fundacja Edmunda J. Saundersa (FEJS) oraz IIC Poland Chapter (IIC Polska).

  http://www.fejs.org.pl/dziekujemy-za-udzial-w-i-konferencji-iso31000-edycja-katowice/

 2. Prosze nie publikowac reklam. Wszelkie informacje o wydarzeniach, zaproszeniach itd. prosze przesylac na paw @ audyt.net
  P.S.
  Zapraszam do przeczytania regulaminu.

 3. Fundacja FEJS otrzymała wpis na listę organizacji pozarządowych i instytucji użytku publicznego.
  O nas

  Fundacja im. E J. Saundersa – niezależna i samofinansująca się polska instytucja typu non-profit z siedzibą w Poznaniu. Została założona w sierpniu 2014 r. Jest największym w Polsce pozabudżetowym źródłem promocji w zakresie Governance-Risk (zarządzanie ryzykiem)-Compliance (GRC), oraz w sprawach kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego, zapobieganie oszustw i korupcji.

  Fundacja realizuje swoje cele statutowe poprzez:
  – Organizowanie i wspieranie wydarzeń i publikacji w zakresie Governance-Risk-Compliance, kontroli wewnętrznej (kontroli zarządczej), audytu wewnętrznego, oraz zapobieganie oszustw i korupcji.
  – Modernizację programów dydaktycznych I warsztatów badawczych w zakresie Governance-Risk Management-Compliance (GRC), kontroli wewnętrznej (kontroli zarządczej) per COSO 2013, audytu wewnętrznego, oraz zapobieganie oszustw i korupcji.
  – Wspomaganie innowacyjnych projektów, komercjalizacji standardów w zakresie GRC, kontroli wewnętrznej (kontroli zarządczej), audytu wewnętrznego, oraz zapobieganie oszustw i korupcji.
  Przynależność do związków, porozumień, sieci … Należy do: Fundacja współpracuje z The IIC (USA): http://www.theiic.org i IIC Poland Chapter – IIC Polska: http://www.iic-polska.org.pl

 4. [b]Porozumienie z ACFS (Association of Certified Fraud Specialists)
  Mam przyjemność potwierdzić, że weszliśmy już w porozumienie z ACFS w Stanach i że przechodzimy teraz do formalnego założenia nowego Chapteru.

  Wówczas chętni będą mogli występować o przyznanie im desygnacji Certified Fraud Specialist – CFS.

  Szczegóły w krótce na Audyt.net.[/b]

  [img]https://static.wixstatic.com/media/de9321_4d8c91ca3c9341d49f7e1ebfba80467b.png/v1/fill/w_165,h_166,al_c,usm_0.66_1.00_0.01/de9321_4d8c91ca3c9341d49f7e1ebfba80467b.png
  [/img]

 5. W imieniu Zarządu i Rady Fundacji Edmunda J. Saundersa – FEJS życzę wszystkim naszym Partnerom i Sympatykom wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze oraz dużo zdrowia, pokoju ducha i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017.

 6. Mocno popieram cele tej Fundacji, ale ostatnie kilka miesięcy było tu spokojnie. Czego możemy się spodziewać od Fundacji FEJS w tym roku?

 7. W FUNDACJI FEJS trwają konsultacje na temat wprowadzenia nowych polskich certyfikatów szczególnie dla tych zawodów które w Polsce nie mają jeszcze odpowiedników polskich. Wyniki ogłosimy na następnej Konferencji.

 8. Już mamy Patronat Honorowy, Patronat Merytoryczny i Medialny oraz coraz więcej Partnerów i Prezenterów/Prelegentów. Finalizujemy sprawy organizacyjno-administracyjne i będziemy wkrótce gotowi opublikować pełną informację o tym ewenemencie który odbędzie się w Warszawie w drugiej połowie kwietnia.

 9. Coś szumi na rynku, że to ma być jakiś nowy FORUM, chyba znowu pierwszy z nowego cyklu na temat Kontroli wewnętrznej/Kontroli zarządcze, itp., i że FEJS jest głównym organizatorem ze wsparciem wielu partnerów.

  To nie uda się dłużej trzymać w tajemnicy i po co? Kiedy się dowiemy? Trzeba już zacząć ten FORUM otwarcie promować.

 10. Zgadza się. Będzie to I FORUM Kontroli Wewnętrznej/Kontroli Zarządczej, GRC i Etyki który odbędzie się w Warszawie w dniach 20-21 kwietnia, 2017.
  Kończymy prace organizacyjne i teraz ruszymy z rekrutacją

 11. Mino, że wszystko było gotowe, nie udało się nam znaleźć odpowiedni lokal na te daty. Dlatego I FORUM KW/KZ i ETYKI został odłożony do maja 2017.

 12. Fundacja Edmunda J. Saunders – FEJS promuje GRC i już trzy lata temu zorganizowała pierwszy w Polsce Kongres GRC. Dzisiaj robią to poważne międzynarodowe organizacje.

  Dzisiaj widzimy, że słusznie już wtedy promowaliśmy GRC. Już wtedy wykładałem, jak GRC wiąży się bespośrednio z Internal Control/Kontrolą Wewnętrzna (per COSO 2013).

 13. III KONGRES GRC odbędzie się w Warszawie w drugiej połowie Października, 2017.

  Współorganizatorami są Fundacja Edmunda J. Saunders – FEJS i PBSG SA a wsparciem IIC Poland Chapter, ACFS Poland Chapter i Inicjatywa Współpracujących Organizacji Szkoleniowo -Doradczych.

  Szczegóły już w poniedziałek.

 14. Ten Kongres jak i inne ewenty organizowane przez FEJS/PBSG są zawsze na wysokim poziomie i często wyprzedzają rosnące w ważności tematy dla profesjonalistów. Popieram i polecam.

 15. FUNDACJA EDMUNDA J. SAUNDERS – FEJS

  Grupa FUNDACJA EDMUNDA J. SAUNDERS – FEJS na GoldenLine (https://www.goldenline.pl/grupy/Organizacje_i_stowarzyszenia/fejs/) która powstała niedawno temu ma już blisko 400 Członków/Sympatyków i wciąż rośnie.

  Zapraszamy Czytelników Audyt.net do dołączenia do nas i do aktywnego udziału w tej Grupie, która jest prowadzona ściśle na zasadzie NON PROFIT i służy wyłącznie interesom swoich Członków przez szkolenia, inne zajęcia (np. coroczny Kongres GRC w Warszawie) oraz usługi doradcze i publikacje.

 16. FUNDACJA EDMUNDA J. SAUNDERS – FEJS

  Grupa FUNDACJA EDMUNDA J. SAUNDERS – FEJS na GoldenLine (https://www.goldenline.pl/grupy/Organizacje_i_stowarzyszenia/fejs/) która powstała niedawno temu ma już przeszło 700 Członków/Sympatyków i wciąż rośnie.

  Zapraszamy Czytelników Audyt.net do dołączenia do nas i do aktywnego udziału w tej Grupie, która jest prowadzona ściśle na zasadzie NON PROFIT i służy wyłącznie interesom swoich Członków przez szkolenia, inne zajęcia (np. coroczny Kongres GRC w Warszawie) oraz usługi doradcze i publikacje.

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze