niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona główna Partner Magazyn KONTROLERINFO

Magazyn KONTROLERINFO

Kwartalnik KontrolerINFO – wydawnictwem partnerskim portalu Audyt.Net

Kwartalnik KontrolerINFO to pismo skierowane do kontrolerów, audytorów, specjalistów kontrolingu, zarządzania ryzykiem, zarządzania bezpieczeństwem informacji, antyfraudu i antykorupcji oraz menedżerów wszystkich szczebli zarówno z sektora gospodarki jak i administracji publicznej.

Prezentujemy w nim ważne i ciekawe wydarzenia i postaci, zbieramy i przedstawiamy wyselekcjonowane informacje dotyczące projektowania, funkcjonowania i monitorowania systemów zarządzania: kontroli wewnętrznej/zarządczej, kontrolingu i ich poszczególnych elementów. Pokazujemy przykłady ciekawych rozwiązań i metod pracy, zapewniających efektywne ich działanie. Magazyn pisany jest zrozumiałym, atrakcyjnym dla czytelnika językiem. Wydawany jest w formacie 210×270 mm, na kredowym papierze, ma klejony grzbiet. Ma przystępną cenę, kosztuje zaledwie 20,00 zł.

Konstrukcja numeru

W każdym numerze magazynu rozmawiamy z ciekawym człowiekiem świata kontrolerskiego, prezentujemy istotne dla branży zagadnienie i pokazujemy jego wieloaspektowy ogląd, na który składają się opinie ekspertów, konkretne doświadczenia praktyków i wnioski, jakie z nich płyną. Przedstawiamy metody, techniki i sposoby budowania bezpieczeństwa w organizacji. Działania antyfraudowe i antykorupcyjne to zarówno bezpieczeństwo, jak i efektywne działanie przedsiębiorstwa, dlatego ten aspekt pojawia się w każdym dziale pisma. Baza kognitywna (poznawcza, dotycząca poznania) wskazuje obszary, bez których nie ma mowy o efektywnym zarządzaniu czy kontrolowaniu.

W każdym numerze, na ostatnim stronach pisma, znajduje się aktualny Informator Branżowy zawierający podstawowe dane organów kontroli i nadzoru państwa, stowarzyszeń zawodowych z branży, placówek oferujących specjalistyczną edukację oraz organizacji świadczących branżowe usługi.

Grupa docelowa

Wskaźnikiem powodzenia wśród czasopism specjalistycznych jest umiejętność dotarcia do pożądanej grupy czytelników. Przekaz kwartalnika KontrolerINFO obliczony jest na wyselekcjonowaną grupę odbiorców – obecnych i przyszłych specjalistów systemów kontroli i kontrolingu oraz kierowników organizacji administracji publicznej, gospodarki oraz przedsiębiorców.

KontrolerINFO jest jedynym na rynku magazynem zajmującym się szeroko pojętymi systemami zarządzania: kontroli wewnętrznej/zarządczej. To poważny atut dla reklamodawców chcących efektywnie wykorzystywać budżet reklamowy. Reklama w magazynie umożliwia bowiem pozyskanie zarówno klientów, usługodawców, jak i partnerów biznesowych. Tworzy doskonałą platformę do promowania usług potrzebnych w firmie – od specjalistycznego doskonalenia umiejętności, uzupełniania wiedzy, poprzez przygotowanie i wdrożenie systemowych rozwiązań po konkretne, szczegółowe usługi, jak przeprowadzanie kontroli, audytów wszelkiego rodzaju czy sprawdzenie wiarygodności biznesowego partnera.

Kampanię reklamową w kwartalniku można połączyć z kampanią na portalu kontroler.info. Jego tematyka zbieżna jest z tematyką magazynu. Inne jest tylko ujęcie redakcyjne – portal jest bardziej newsowy, a magazyn bardziej przekrojowy i analityczny.

Możliwości zakupu („kup teraz” z płatnościami on-line)

Dzięki podjętej współpracy i aplikacjom wdrożonymi w portalu PAW (www.audyt.net) możesz złożyć zamówienie na kwartalnik KontrolerINFO w naszym portalu. Możesz także zrealizować płatność on-line, a kwartalnik dotrze do Ciebie bezpośrednio z Wydawnictwa. Tutaj znajdziesz >> ofertę zakupu magazynu << . (wkrótce)

Polecamy także wykupienie prenumeraty rocznej – także poprzez zamówienia w naszym portalu : tutaj znajdziesz >> ofertę prenumeraty << (wkrótce)

Dokonując zamówienia poprzez nasz portal – korzystasz ze zniżki, rabatu na zakup pojedynczego wydania lub rocznej prenumeraty >> oferta dla użytkowników PAW << (wkrótce)

Możliwości wykupienia reklamy w wydawnictwie

Oferta dla zaintersowanych zamieszczeniem reklamy w Wydawnictwie KontrolerINFO chcielibyśmy poinformować o możliwości złożenia zamówienia poprzez nasz portal. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą >> reklamy w KontrolerINFO <<

Zapraszamy i polecamy

PAWhttp://www.audyt.net
Portal zawierający praktyczne informacje dla audytorów wewnętrznych, a także narzędzia i wzorce dokumentów audytowych oraz informacje o szkoleniach, artykułach prasowych i książkach o tematyce audytorskiej.

22 KOMENTARZE

 1. W lipcu ukazał się czwarty numer KontroleraInfo. To najświeższe wydanie zawierające wiele ciekawych artykułów z zakresu szeroko rozumianej tematyki systemu kontroli wewnętrznej (sytemu zarządzania organizacją).

  w magazynie m.in. o:

  kontrolerach – wywiad z dyrektorem UKS;
  optymalizacji podatkowej;
  podatkowym marketingu bezpośrednim i problemach kontroli podatkowej;
  poszukiwaniu skutecznych narzędzi zapobiegania oszustwom i korupcji;
  dylematach moralnych kontrolera/audytora
  celach ataku w cyberprzestrzeni;
  jak uodpornić się na ‚rzeczy pewne’ w życiu;
  Big Data;

 2. Reklamy chyba umieszcza tylko Audyt.net.

  Pry okazji mogę potwierdzić, że obecnie inne znaczące organizacje zrzeszające osoby z profesji AW również wydają swoje magazyny/miesięczniki, np.: bezpłatny magazynu IIA Polska „Audyt i Zarządzanie”, które polecam.

 3. Wszystkie z pewnością są wartościowe.
  KontrolerInfo to przeszło 60 stron artykułów i wywiadów z ciekawymi osobami, wydane w wysokiej jakości i tradycyjnej formie papierowej. Osobiście polecam wywiad z Markiem Zieliński – wieloletnim dyrektorem UKS, który przybliża mity i fakty w procesie funkcjonowania ‚skarbówki’ i ich pracownikach – kontrolerach. Ale to tylko jeden z przeszło 15 artykułów.

 4. Osoby, które chciały by podzielić się swoim doświadczeniem za zakresu tematyki poruszanej w KI zapraszam do kontaktu z redakcją KI.

 5. Ja raczej swoje artykuły będę przekazywał do IIA, Kontroli i Zarządzania i do innych znaczących czasopism/miesięczników branżowych oraz publikował/udostępniał na różnych portalach, ale to raczej z niechęci do osób obecnie „kierującymi” PIKW. Nie podoba mi się ich przesadna reklama jakoby KI było „jedyne w kraju czasopismo branżowe” podczas gdy wcale nie jest „jedyne” gdyż jest ich już wiele (jak i informacje na wielu portali i Grup internetowych) a po drugie cytują cały szereg branż zawodowych, czyli jest to jeden i ten sam garnitur dla wszystkich …
  Jednak należy się uznanie dla Pani Urszuli Kamińskiej za jej wielki wysiłek i wkład pracy w KI.

 6. Świetnie może ktoś z wymienionych będzie chciał je zamieścić. ( jeśli się uda proszę się pochwalić)
  dziękuję chociaż za uznanie dla Urszuli Kamińskiej.
  Dalej stoję na stanowisku, że jest to jedyne czasopismo branżowe o tak skonkretyzowanej tematyce i wydawane w wersji papierowej.

  • BZDURA: ” Dalej stoję na stanowisku, że jest to jedyne czasopismo branżowe o tak skonkretyzowanej tematyce i wydawane w wersji papierowej”.

 7. poproszę o przykłady. zaznaczę ze tej samej formy i tematyki.
  Zapewne będzie o nie trudno ‚eddie’ bo jak przypuszczam nie miał w ręku żadnego wydania KI. Ale takich krytykantów jest wielu, byle dorzucić swój kamyczek…

  • Szkoda marnować czasu. Sam „pikw” możesz to sprawdzić i wówczas możesz odpowiedzieć tym „krytykantom których jest wiele”.
   A nie chodzi tylko o formy(?) i „tematyki”, ale przede wszystkim o doświadczenie i standing autorów oraz o jakość merytoryczną ich artykułów. Skoro coś sprzedajesz publiczności, to musisz być gotów na ocenę i krytykę.

 8. Oczywiście KI jest gotowy na krytykę ale konstruktywną, która coś wnosi i od osób, które się z nim zapoznały a nie od ignorantów i osób, które myślą że zjadły wszystkie rozumy świata. Jak rozumiem dla eddie „figura” się liczy nie wiedza czy doświadczenie – na szczęście to mija ( ‚figura’ też mija) bo ludzie potrzebują rzetelnej informacji i bieżącej wiedzy a nie odgrzewanych potraw i rozgotowanych klusek jakimi czasami karmią nas ‚figury z wątpliwym standingiem’
  A powyższą wypowiedź eddie zostawię ocenie innym może też tym, którzy pisali piszą i będą pisać do KI.

  Zapraszam do kontaktu z redakcją KI.

  • Znowu piszesz złośliwe bzdury. Liczy się wiedza, doświadczenie i to co człowiek w życiu osiągnął – czego nie mogą o sobie powiedzieć osoby obecnie wykorzystują innej osoby dorobek i standing. Łatwo siąść za ster już jadącego na prostych torach tramwaju ale do kierowania nim potrzeba umiejętności których on nie posiadają i nigdy nie będą żadnym „figurantem”, najwyżej tego jak nie kierować firmą i nie pakować się w wielu niekończących się spraw sądowych, które z pewnością zaszkodzą im samym jak i dawniej dobrze prosperującej, uczciwej/rzetelnej (a Irek lubi to słowo!) firmie.

 9. Dzięki Bogu mamy eddie, który to wszystko potrafi!
  Rozumiem, że przytaczasz swoje błędy i mówisz z własnego doświadczenia ze lepiej ich unikać ku przestrodze. To za to dziękuję, każda rada dobra.
  Ale i ten wątek może być ciekawym tematem w różnych czasopismach też KI w którym jest „kącik” prawny poruszany tutaj odrobinę przez eddie.

 10. Nowy, a w nim m.in.:
  – Kiedy samorząd staje się bankrutem…
  – Sprawozdawczość finansowa w procedurach kontroli wewnętrznej…
  – Ustawiczne doskonalenie zawodowe – potrzeba i obowiązek…
  – COSO/ISO jak matka i córka…
  – Efektywność w zarządzaniu sobą…

  i inne

 11. Obecnie są dostępne różne magazyny i czasopisma wydawane przez wiodące organizacje. Zwykle są to publikacje które są bezpłatne, przykład publikacja MF dla Audytorów i Kontrolerów. Szczególnie polecam Magazyn IIA Polska dla wszystkich zajmującymi się zawodowo Audytem wewnętrznym, Kontrolą wewnętrzną i GRC.
  Bardzo pożyteczne są wydawnictwa firm jak E&Y, czy na przykład KPMG: „Punkt Zwrotny – magazyn biznesowy KPMG” który ma wersję polską i angielską co jest bardzo przydatne dla udoskonalenia swojej znajomości biznesowego j. angielskiego.

 12. Wspieram wszelki publikacje promujące nasze zawody. Bardzo pożyteczne są publikacje zwane „Newsletter”. Dla AW i KW szczególnie polecam Newsletter IIA Polska – ostatnie wydanie (styczeń 2017) można znaleźć na portalu SAW IIA Polska. Oczywiście, jest ono bezpłatne.

 13. Magazyn „Controlling i Zarzadzanie” nr.15 Styczeń/Luty 2017 już dostępny

  [mg]http://controlling-zarzadzanie.pl/wp-content/uploads/2015/09/Okladka_1_2017.jpg[/img]

 14. RYZYKONOMIA, czyli oknem managera ryzyka.

  Magazyn „Compliance i Zarządzanie” jest tworzony przez wielu specjalistów. Jednym z nich jest dr Jerzy Podlewski – manager ryzyka o twórca RYZYKONOMIA. Portal porusza szeroko rozumianą tematykę zarządzania ryzykiem, zarządzanie ciągłością działań, kontroli wewnętrznej, audytu i oczywiście COMPLIANCE.

Comments are closed.

Najpopularniejsze

Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

Kancelaria Audytorska EXPERIO poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. marketingu (usługi audytorskie) w Kancelarii Audytorskiej

NIK o dotowaniu zadań zleconych samorządom

Ocena systemu dotowania zadań zleconych samorządom jest zróżnicowana i zależy od charakteru udzielonych dotacji. W całym systemie dotacyjnym najwięcej udzielano dotacji o charakterze transferowym - i ich przekazywanie...

III Kongres GRC 2017

III Kongres GRC 2017 Governance Risk Compliance Audyt wewnętrzny, Cyberbezpieczeństwo,  18-19 października, Warszawa   Najważniejsze wydarzenie w zakresie Governance Risk Compliance w Polsce, najlepsze doświadczenie, wybitni eksperci. PBSG, SDPK i...

Fraud Specialist –EMEA

Citi Service Center Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: Fraud Specialist –EMEA Location: Warszawa 17022067 The role reports to Head of International Wholesale Cards Fraud Risk Management and is...

Najnowsze komentarze