piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: kontrola zarządcza

Home Forum Sektory Samorządy kontrola zarządcza Odpowiedz na: kontrola zarządcza

#18838
ryszard
Uczestnik

Na Spotkaniu w Polanicy we wrzesniu oraz nieco pózniej na szkoleniu trenerów MF w stolicy,najbardziej kompetentny vice szef DA MF wyraznie podkreśłal ,ze będa opublikowane dwa Rozporzadzenia w kwestii wejscia w życie nowej ustawy.( w tym kontroli zarzadczej)Byłbym bardzo ostrożny w ocenie co będzie ,bo jeszcze na dzień dzisiejszy nic nie MA konkretnego.A ,że może być nieprzewidywalnie i róznie ,to już wiemy i mamy.Z informacji jakie mam od wielu kolegów,tzw”.brakiem zaufania”ze strony „ukochanego” szefa jfsp- po 1 stycznia 2010 przestanie się cieszyć wcale nie mała grupka aw.”
Oczywiscie ,jest to „nagroda za wykonywanie pracy w ramach MSPPAW.W minionym okresie czasu roku 2008 i obecnym ,wszyscy kierownicy jfsp wnioskujący do Ministra o zwolnienie krnąbrnego aw byli usatysakcjonowani.I nie łudżmy się ,rolę główną w zakresie poswiadczenia stanu kontroli zarządczej będziesz wykonywać kolego i koleżanko aw razem z niżej podpisanym .
Nie mniej jestem jednak optymistą ,biorąc pod uwagę fakt pięknej jesieni w okresie kalendrzowego przedzimia ..Kochani a 6 grudnia sa mikołajki i juz nie mogę sie doczekać od tegoż mikołajka ,co dostanę z nowości wędkarskich..A od szefowej firmy dostałem zgode na zakup wszystkich najbardziej aktualnych pozycji książkowych z funduszy UE o ktorych piszecie na necie.Kwota na zakup literatury całkiem ,calkiem wystarczajaca.Jak będzie trzeba ,wiecie ,ze mam serce otwarte na wypożyczenie i pomoc jak zawsze ..
Z optymizmem pozdrawiam, wyjeżdzajac w srode 25 ,11 do Torunia
rycho