czwartek, 25 lutego, 2021

Odpowiedz na: Upoważnienie potrzebne???

Home Forum Sektory Urzędy centralne Upoważnienie potrzebne??? Odpowiedz na: Upoważnienie potrzebne???

#19250
wacekservice
Uczestnik

[QUOTE BY= kikcloud] Art. 54 1. Do przeprowadzania audytu wewnętrznego uprawnia imienne upoważnienie wystawione przez kierownika jednostki oraz legitymacja służbowa lub dowód tożsamości.

Nie rozumiem jednego. Komu przeszkadzał zapis w starej ustawie? I po jaką chol…. to zmienili. [/QUOTE]
Jak to po co? Żeby było lepiej! Ale to docenią tylko znawcy talentu Henryka Sawki, a szcególnie rysuku „zrobiliśmy dużo, zrobimy jeszcze więcej”. 😈 😈