piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: Kontrola zarządcza w jrwa

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna Kontrola zarządcza w jrwa Odpowiedz na: Kontrola zarządcza w jrwa

#20806
terka
Uczestnik

[QUOTE BY= kikcloud] To jest właśnie ta różnica kulturowa o której pisałem. Nie powinniśmy tu pisać, ale piszemy bo nikt nam tego nie zabronił. :-)[/QUOTE]
No, jest różnica pomiędzy powinien a nie powinien a także między nie powinien a zabrania się. Standardy faktycznie w słowniczku określają, że (cytuję):
Słowa „powinien” użyto w Standardach w sytuacjach, w których oczekiwane jest przestrzeganie
danego wymagania, chyba że profesjonalna ocena okoliczności uzasadnia odstępstwo.

Oczekiwane zachowanie to nie jest zachowanie wymagane, ani tym bardziej zabraniane.

I bez przesady, na wszystkich forach wątki ewoluują odbiegając od tematu. Alicja wybaczy odbieganie, choć pewnie nie wybaczy, że nikt jej nie udziela pomocy. Alicjo – ja jeszcze nie wiem, co zrobię, gdzie w jrwa to umieszczę, ale byłabym bardziej za skalsyfikowaniem tego w „organizacji i zarządzaniu” niz „kontroli czy audycie”.
Moim zdaniem nie ma wyjścia, trzeba napisać do AP z propozycją, a oni ją klepną lub nie.
Pozdrawiam:smile: