piątek, 26 kwietnia, 2024

Odpowiedz na: ustawa o fin. publ.

Home Forum Sektory Samorządy ustawa o fin. publ. Odpowiedz na: ustawa o fin. publ.

#7832
monikaprawnik
Uczestnik

Do „mamy0454”: Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty masz egzamin na audytora zdany. Dlatego piszesz, że nie ma potrzeby organizowania nowych egzaminów. A czy nie uważasz, że skoro termin egzaminu listopadowego był ogłoszony już ponad rok temu, to odwołanie go jest potworną nieuczciwością wobec wszystkich osób, które strawiły długie miesiące na naukę?! Audytorzy ! Martwicie się o swoje stanowiska, ale prawda jest taka, że z certyfikatem MF zawsze gdzieś się zaczepicie (jeśli nie w jsfp, to w firmie prywatnej – słyszałam o takich przypadkach). Co mają natomiast powiedzieć osoby takie jak ja, którym na tydzień przed wyznaczonym terminem egzaminu odebrano ostatnią szansę zdobycia tego cennego certyfikatu ?! Nawet w obliczu tej słynnej autopoprawki stwierdzam, że bardzo bym chciała, żeby ten listopadowy egzamin się odbył (chociaż ten ostatni raz) ponieważ ogromnie mi żal naszego czasu, nerwów i wysiłku, Poza tym uważam, że mimo wszystko, posiadanie rzeczonego certyfikatu bardzo polepszyłoby moją sytuację na rynku pracy. A tak – no cóż, chyba trzeba będzie jechać do Anglii na zmywak…