piątek, 26 kwietnia, 2024

Audyt Funduszu Pracy

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #11930
    slaw
    Uczestnik

    Przygotowuję się do audytu w Powiatowym Urzędzie Pracy. Audyt dotyczył będzie ogólnie mówiąc funduszu pracy.
    Być może ktoś z szanownych audytorów przeprowadzał podobne zadanie. Jeżeli tak, to będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki

    #11946
    jadtra
    Uczestnik

    Czy pracujesz w tej jednostce – PUP MUP WUP itd. bo od tego zależy jak znasz jednostkę no i dalsza pomoc.
    Polecam MUP w Lublinie – jest tam audytorka , dobrze przygotowana z dużym doświadczeniem

    #11948
    romb
    Uczestnik

    Witam,
    Zajrzyj proszę na 32 stronę naszego forum. Jest tam dość szeroka dyskusja na interesujący Cię temat pod hasłem Fundusz Pracy.
    Zyczę powodzenia i pozdrawiam

    #11949
    slaw
    Uczestnik

    Dziękuję za już udzieloną pomoc.
    Jestem audytorem zatrudnionym w Starostwie Powiatowym i zamierzam przeprowadzić audyt w podległym nam Urzędzie Pracy

    #12096
    jadtra
    Uczestnik

    Mam pytanie techniczne.
    Romb pisze , ze coś można znależć na 32 str. Forum – ja nie wiem 😳 jak znależć dostęp do listy Forum wg stron – nie potrafię odszukać tego.

    Proszę o pomoc w tym zakresie – jak tam dotrzeć 😯
    Pozdrawiam

    #12102
    dorotab
    Uczestnik

    wybierz forum /z górnego prawego rogu/ – samorządy – str. 33/

    #12128
    jadtra
    Uczestnik

    Cześć DorotaB
    Wybrałam jak napisałaś . Otworzyła się storna Samorządy nie ma wszystkich stron, znalazłam tylko:
    Poprzednia 1,2,3,…10 Następna i aby znależć stronę 32 klikam na napis Następna aż do znudzenia 🙄 Chyba coś robię nie tak.

    #12129
    dorotab
    Uczestnik

    cześć. Klikaj na ostatnią na danej stronie nie na nastepną bo się „zakli 👿 kasz”

    #12130
    meg
    Uczestnik

    Cześć!

    Wpisz Fundusz Pracy i przeszukaj forum – bedzie prościej 😀

    pozdrawiam

    #12131
    jadtra
    Uczestnik

    Podziękowania dla audytorek za pomoc w obsłudze manualnej Forum jesteście superrr
    Zaklikanie na śmierć mam 😳 za sobą ale wiecie ❗ 😛 trening czyni mistrza 😀

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.