piątek, 26 kwietnia, 2024

CIA i CGAP po polsku…

Home Forum Egzaminy egzaminy CIA i CGAP po polsku…

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #15167
    megin
    Uczestnik

    Niestety nasz oddział IIA jeszcze się nie zorganizował na tyle aby cetyfikacja przebiegała sprawnie i bez opóźnień… Info, że bedą egzaminy po polsku znamy od jakiś dobrych kilku miesięcy… Może wreszcie jakieś konkrety bedą?/? Czekamy z nieciepliwością…

    #15334
    wacekservice
    Uczestnik

    Dziasiaj na stronie http://iia.org.pl/iiaweb.nsf/p/Harmonogram_Egzaminow_CIA_pl
    pojawiła się informacja:
    „Egzaminy CIA oraz CGAP w języku polskim są w trakcie wdrażania do programu CBT.
    Z bieżących informacji z IIA Global wynika, iż egzaminy CIA oraz CGAP rozpoczną się jeszcze w lipcu. Ze względu na ciągłe opóźnienia osoby zdające egzaminy w języku polskim prosimy o wstrzymanie się od rejestracji.

    IIA Polska uzyska informację z IIA Global gdy tylko język polski zostanie wprowadzony do systemu CBT. O zaistniałej sytuacji niezwłocznie Państwa poinformujemy.”

    Miłych wakacji wszystkim zdajacym 😎 😛 😎 😆 😎

    #15338
    ryszard
    Uczestnik

    Wacek,a Ci co nie zdają ? 🙁 to co żabami ma w NAS ?? deszczu może? 🙁 🙁 🙁 a co słoneczka to nic ?hahhaha 😀
    pozdrawiam

    #15526
    aneczka-12
    Uczestnik

    Jestem tutaj pierwszy raz..nie jestem audytorem wewnętrznym ale bardzo chciałabym nim zostać. Póki co mam doświadczenie jako audytor jakości Iso 9000-2001.Pytanie moje jest proste. Co należy zrobić aby dostąpić zaszczytu bycia audytorem wewnętrznym? Egzaminy państwowe organizowane przez MF nie wchodzą juz przecież w rachube i nie sa organizowane.

    #15527
    kikcloud
    Uczestnik

    Aneczko,
    należy się przede wszystkim dobrze zastanowić 😆

    #15654
    megin
    Uczestnik

    Jest jakieś info o egzaminach CIA po polsku na stronie IIA Polska. Doczekaliśmy się wreszcie. Ale co z CGAP”em? Czarna dziura.

    #15655
    aneczka-12
    Uczestnik

    [QUOTE BY= kikcloud] Aneczko,
    należy się przede wszystkim dobrze zastanowić 😆 [/QUOTE]
    Już sie zastanowiłam.. 😥

    #15663
    agatok
    Uczestnik

    no własnie zastanowić się czy warto…?
    ja też się nad tym zastanawiam i im dłuzej czekam na egzaminy w j. polskim to tym mam większe wątpliwości 🙁

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.