sobota, 27 kwietnia, 2024

Co po wyborach?

Home Forum Pomysły pomysly Co po wyborach?

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #2366
    dam
    Uczestnik

    Co się zmieni w audycie jsfp pod rządami POPiSu?

    #2367
    admin
    Opiekun forum

    Wlasnie sam chcialem zadac to pytanie na forum.

    Jak myslicie, czy zawod audytora wewnetrznego w obecnej sytuacji jest zagrozony? a moze bedzie sie jeszcze bardziej rozwijal?

    Ciekaw jestem Waszych przemyslen i prognoz w tym temacie.

    Admin

    #2368
    adela
    Uczestnik

    Czerść
    Jeszcze kilka miesięcy temu, jak we władzach PO była Pani prof. Zyta, to zpowiadała, że audyt ma być tylko zewnętrzny. Po Jej odejściu cisza. Natomiast co myśli PiS, to nie wiadomo. Ja uważam, że nie będzie żadnych zmian, bo audyt wewnętrzny został wprowadzony w związku z naszym wejściem do Unii.
    Pozdrawiam

    #2370
    regisss
    Uczestnik

    Ja też mam taka nadzieje że nic nie bedą bałaganić i grzebać przy audycie – w kwestii usunięcia go lub jakichś udziwnień.Czas pokaże.Pozdrawiam:smile:)

    #2372
    roboka
    Uczestnik

    jak to co – trzeba dalej pracować. Myślę że nic w tym zakresie się nie zmieni.
    Pozdrawiam

    #2374
    alkman
    Uczestnik

    Mi się wydaje, że dużo zależy od wyroku TK w sprawie nowelizacji ustawy o finansach publicznych (Termin: 8 XI, godz. 10.00).
    Niezależnie od ww. mam nadzieję, że w końcu wyłoni się mocna polska organizacja zrzeszająca AW. Na tyle silna (w tym merytorycznie), iż w kolejnej nowelizacji ustawy o fp Koordynacja audytu wewnętrznego w jsfp obejmie współpracę z zagranicznymi i polskimi instytucjami zajmującymi się audytem wewnętrznym.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.