piątek, 26 kwietnia, 2024

czy stanowisko audytora zostanie zlikwidowane?

Home Forum Sektory Samorządy czy stanowisko audytora zostanie zlikwidowane?

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #7294
    malst
    Uczestnik

    Witam
    Słyszalam ze stanowisko audytora wew. w jednostkach panstwowych ma byc likwidowane!!!
    Co o tym myslicie?
    Czy audyt wewnetrzny przestanie funkcjonowac w jednostkach jw.?

    #7295
    joawar
    Uczestnik

    A gdzie to słyszałaś?

    #7297
    meg
    Uczestnik

    Już były takie osoby, które twierdziły , że audytor wew. może byc bez egzaminu i jeszcze tam jakieś inne PLOTY! Także może nie zaczynajmy od nowa 🙄

    #7298
    malst
    Uczestnik

    Czytałam na forum i rozmawialam z kilkoma audytorami na ten temat, ale nie znalazlam zadnego potwierdzenia .
    Wiec moze to tylko plotki i dlatego pytam czy coś wiecie na temat likwidacji stanowiska audytora wewnętrznego.

    #7299
    kacha
    Uczestnik

    Co się martwić, nie tu, to w innej jednostce. Nie ma sensu się zamartwiać i słuchać plot. I tak nie mamy na to najmniejszego wpływu.
    Pozdrawiam 😉

    #7300
    juror
    Uczestnik

    Szanowni AUDYTORZY weźcie się lepiej za porządną pracę i nie szukajcie sensacji, nie róbcie plotek. Jak ktoś „nie z branży” czyta takie posty, to może dojść do wniosku, że zajmujemy sę głupstwami, zamiast pracować. 😀 😀 😀
    Czy nie ma innych poważniejszych tematów do omawiania ❓ ❓ ❓
    Pozdrawiam

    #7302
    izmi
    Uczestnik

    hmmmm…
    to już bodajże trzeci temat na forum dotyczący „wykopania aw”… wcześniej mnie to strasznie drażniło, ale teraz już śmieszy :mrgreen: co ma być to będzie, nie mamy na to wpływu i nie potrzebujemy tego tematu po raz e-nty drążyć -> niepotrzebnie wzburzymy sobie krew przed weekendem 😈 😈
    życzę wszystkim miłego i ciepłego weekendu i dajmy spokój temu tematowi 🙂
    a propos: plany już skończone ❓ 😈 😈
    pozdrawiam 🙂

    p.s. zdecydowanie popieram meg i jurora: SKOŃCZMY to głupie gadanie

    #7303
    juror
    Uczestnik

    Izmi!
    Bardzo dziękuję za poparcie ❗ ❗ ❗
    😀 😀 😀
    Pozdrawiam

    #7307
    meg
    Uczestnik

    Pozdrowienia dla Izmi !

    Udanego wekendu! 😀 😀 😀

    #7308
    heronom
    Uczestnik

    Tak czytam i czytam i chciałem się podzielić paroma uwagami.
    Audyt Wewnętrzny został wprowadzony pod naciskiem i w drodze negocajci z UE, jako jeden z elementów który ma zapewnić efektywne i skuteczne wykorzystywanie środków finansowych w tym funduszy z UE. Audyt wewnętrzny jest w UE szeroko rozpowszechniony i caly czas się rozwija. UE na pewno będzie dążyć do tego aby nie tylko audyt wewnętrzny w Polsce był na zasadzie „pic na wode”, ale działał efektywnie i skutecznie. Czyli audyt wewnętrzny w Polsce MUSI być rozwijany.. Ponadto nie ważne co sie wydaje naszym ministrom w tym Gilowskiej, czy audyt jest dobry czy zły.. Ważne jest że zdecydowali się w trakcie negocjcji z UE audyt wprowadzic i muszą go rozwijać czy się to im podoba czy nie.. Ponadto z tego co wiem z żródeł zagranicznych w najbliższych kilku latach mają być wprowadzani w Polsce do jednostek dyrektorzy niezależni, na zasadzie tego co w UE nazywa się komitet audytu.. aby m.in. zwiększyć niezależność audytu.
    Także jakiekolwiek dywagacje na temat likwidacji audytu są moim zdaniem śmieszne bo po prostu UE na to nie pozwoli…
    Pozdrawiam

    #7310
    pawels
    Uczestnik

    Zawsze dobrze poczytać coś mądrego Henomon. Również mam takie zdanie.
    Pozdrawiam i miłego weekendu. Ja już wiem że dla mnie nie będzie za dobry będe zasówał dodatkowo całą sobote i większość niedzieli żeby dorobić. Niestety zarabiam kiepsko jako audytor to aprpopo dyskusji o zarobkach w audycie.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.