piątek, 26 kwietnia, 2024

Do egzaminowanych 05.09

Home Forum Egzaminy egzaminy Do egzaminowanych 05.09

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #2029
    agniechar61
    Uczestnik

    Witam wszystkich przygotowujących sie do egzaminu 5 września. Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia:smile: Samych łatwych pytań:smile:
    Przygotowuje się do egzaminu w listopadzie i czekam na wasze komentarze po zdawanym egzaminie. Trzymajcie się Aga

    #2030
    cecylia
    Uczestnik

    Witam Cię serdecznie. Ja też ucze się do egzaminu w listopadzie. Czytam podręcznik Czerwińskiego. Pozdrawim serdecznie

    #2034
    agniechar61
    Uczestnik

    Witaj Cecylio!
    Jak idą przygotowania? Czy dużo już umiesz? Ja również czytam Czerwińskiego i materiały ze strony MF. Od tego zaczęłam bo dla mnie to zupełna nowość. A ty przyjęłaś jakiś plan uczenia się? Pozdrawiam Aga

    #2054
    mariagmm
    Uczestnik

    Poszukuje ksiązki „Zasady wykorzystania funduszy strukturalnych i Funduszy spójności” Bakalarska, Czerwiński może komuś jest zbędna lub gdzie mozna ją kupić. Z góry dziękuję za informacje Pozdrawiam

    #2059
    cecylia
    Uczestnik

    Nauke praktycznie zaczynam i mam takie zalożenie, że w listopadzie podejde do egzaminu, nie wiem czy uda mi się zdać pisemny, ktory jest podobno łatwiejszy niż ustny. Mam za soba ustawy i polowe Czerwińskiego.
    Nie pracuje w audycie więc nie jest to proste
    pozdrawiam cecylia

    #2061
    skibania
    Uczestnik

    Witajcie moi Drodzy:smile:
    Jutro minie rok od pierwszego mojego podejścia do egzaminu. Brakło mi do szczęścia.. 2,8 punkta:smile: Cóż.. Podeszłam znowu w październiku i brakło mi 10 punktów! W styczniu kolejny raz. Po wyjściu z sali byłam przekonana, że znowu klops. ZDAŁAM! Ustny, to było przerażenie /przed/. Teraz wiem, że nie było się czego bać i, że strach ma wielkie oczy. Uwierzcie mi, trzeba być na luzie, a bynajmniej nie pokazać komisji, że się denerwujecie. Zdałam za pierwszym razem:smile: Do pierwszego terminu uczyłam się niepełny miesiąc.
    Życzę Wam powodzenia!!!! Połamania piór, długopisów, ..
    Pozdrawiam Was szczególnie serdecznie!

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.