piątek, 26 kwietnia, 2024

egzamin 21 listopad

Home Forum Egzaminy egzaminy egzamin 21 listopad

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #6104
    mati84
    Uczestnik

    Trudno się mówi…nie tym razem to następnym. Kto się wybiera na egzamin w listopadzie??? Jakieś nowe typy dotyczące zadania które może się pojawić na pisemnym??? Jakieś nowe strategie które zagwarantują zdanie egzaminu??? a może jakieś nowe metody nauki??? Podzielmy się swoimi uwagami może doprawadzi nas to do pewnych wniosków i pomoże w tym, aby tym razem było inaczej…

    #6293
    kasiacelmer
    Uczestnik

    ja też zdawałam 5 września i się nie udało podchodzę w listopadzie chyba rachunkowości juz nie będzie ale kto to może wiedzieć mam tylko nadzieje że tym razem się uda

    #6337
    iwonak
    Uczestnik

    Miałam zamiar zrobić 21 listopada swoje pierwsze podejście, ale doszłam do mniosku że za mało czasu mi zostało na naukę i nie dam rady… Wypatruję ze zniecierpliwieniem ogłoszenia terminów na przyszły rok i zamierzam okupować pierwszy możliwy. A na 21 listopada życzę wszystkim powodzenia!

    #6349
    eo
    Uczestnik

    Trzeba wykorzystać każdą szansę i pod żadnym warunkiem nie odpuszczaj listopada

    #6351
    ilka
    Uczestnik

    Czasu jest przeciez jeszcze bardzo dużo do listopada!!!

    #6353
    ani
    Uczestnik

    No pewnie, że nie należy się poddawać!!! Mnie również nie udało się 5 września i przez moment straciłam zapał do nauki, bo brak egzaminu, to brak uprawnień do prowadzenia audytu i mój pracodawca nie będzie zachwycony czekając kolejne dwa miesiące…ech szkoda gadać 😕

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.