piątek, 26 kwietnia, 2024

egzamin na audytora

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #1867
    elach
    Uczestnik

    Postanowiłam jednak przystapić do tego egzaminu na aw. Pracowałam w kontroli jst ok 4 lat. Czy naprawdę tak trudno zdać ten egzamin. Znam ludzi którzy bardzo krótko pracują w jst i zdali za pierwszym razem Pozdrawiam

    #1868
    ryszard
    Uczestnik

    Witam !!
    Nie jest moim przedmiotem ewentualne ustosunkowanie sie do tego, czy łatwo zdac egzamin na AW i czy zalezy to od stażu pracy w jsfp.
    Każdy który zdawał lub obecnie sie przygotowuje ,moze miec własne w tej sprawie zdanie.
    Ja proponował bym Tobie elach ,abyś zapoznała sie dokładnie z obowiązującą literatura i aktami prawnymi.Zobaczysz, ile zajmie Ci to czasu.
    Radze tez zapoznac sie z przykładowymi pytaniami testowymi i oczywiscie z zadaniami czesci II pisemnej egzaminu na AW/tematy już były przedmiotem egzamniu/.
    Porozmawiamy na ten temat,ale w aspekcie jak sie przygotowac do egzaminu., po przestudiowaniu wymienionych dokumentów i zapoznania sie z zadaniami,testami.
    Zapraszam do dyskusji na forum w tej sprawie temat:”rozwiązywanie testów”
    Oczywiscie ,egzamin jest do zdania i życze powodzenia ..
    pozdrawiam..
    Ryszard

    #1870
    dorotab
    Uczestnik

    cześć. podobnie jak mój poprzednik nie chcę się wypowiadać czy łatwo czy trudno zdać ten egzamin, ale miom zdaniem doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w administracji ułatwia rozwiązanie części pytań testowych /wiem to z własnego doświadczenia/, a to dlatego, iż z wieloma sprawami stykasz się na co dzień i pewien zakres tematyczny jest Ci znany z praktyki.powodzenia.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.