piątek, 26 kwietnia, 2024

Firmy szkoleniowe..

Home Forum Pomysły pomysly Firmy szkoleniowe..

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #79
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam!

    Piszę, bo chciałbym wymienić się opiami na temat firm szkoleniowych. Otóż myślę, że warto wymieniać się doświadczeniami, bo wtedy będzie łatwiej wydawać efektywnie pieniądze i nie tracić niepotrzebnie czasu.

    Mnie zdenerwowało 😳 postępowanie firmy (dla mnie jak to określam „kogucika&#8221:wink: HANDIKAP z Warszawy! Przesłali ofertę szkoleniową na e-mail z tytułem „dla audytora wewnętrznego”. Zaciekawiło mnie to skąd mają moje namiary więc odpisałem w ten sposób:

    Dzień dobry!

    Bardzo proszę o podanie Ľródła skąd państwo mają mój adres e-mail.

    Z poważaniem
    PODPIS”

    Minęło już prawie półtora miesiąca i żadnej reakcji… Sprawdzałem więc ich ofertę – jak oni zadziałali tak a nie inaczej – więc zacząłem ich sprawdzać aby dowiedzieć się „któż to”….

    I teraz się nie dziwię – miałem rację w swojej ocenie tej „firmy szkoleniowej” 😉 (specjalnie piszę z małych liter!). Po drugie – przeczytałem opinię na PAW o książce wydanej przez … HANDIKAP…. :mrgreen: No i już teraz wszystko jasne….

    Serdecznie pozdrawiam i życzę osiągania w pracy jak największej wartości dodanej 😀
    KaKa

    P.S.
    A może podzielicie się doświadczeniami w tym zakresie? Może nie warto popełniać błędów, których można się strzec….

    #81
    kap
    Uczestnik

    Radziłbym się skontaktować z osobami, które uczestniczyły w szkoleniach organizowanych przez Handikap „kureczko”, to może byś zmieniła zdanie i nie dziw się, że nie dostałaś odpowiedzi na anonim

    #83
    berta
    Uczestnik

    Ten cały Handikap to jeden wielki anonim. Książkę zamawiałam za pośrednictwem telefonu komórkowego, a jedyne „namiary” to adres e-mailowy. Pisałam do nich na ten właśnie adres w sprawie krytycznych uwag dotyczących treści ksiązki, ale żadnej odpowiedzi tez nie otrzymałam. Uwagi które miałam zostały w częsci uwzględnione w erracie. Mój adres e-mailowy mają ale nie przesłali mi oferty. No cóż. Może odezwie się ktoś kto uczestniczył w szkoleniach, opowie cos o wykładowcach.

    #86
    kap
    Uczestnik

    namiary na stronie http://www.handikap.com.pl(m.in. tfn stac. i fax), krytyczne uwagi powinny zawierać konkrety a nie spstrzeżenia typu książka jest do d..,bo nic nie rozumiem

    #87
    Anonim
    Nieaktywny

    Witaj Kap!

    W odpowiedzi na Twoje posty :
    1. piszesz „kureczko” – no cóz … Jak piszesz w drugim swoim poscie to ządasz od Berty aby podała konkrety nie spostrzeżenia… A po „kureczce” to widać jak „konkretny” jesteś Ty! P.S. Określenie mnie nie uraziło bo wiem, że nie po to się tutaj (myślę o tym forum) spotykamy aby „wytykać” sobie nawzajem nazwy „loginów”….

    2. Piszesz, że mam się spytać osób które były w Handikap na szkoleniu o opinię o Handikap. OK. NIE ZNAM ani 1 (naprawdę !) osoby zadowolonej! Jeżeli możesz mi podać namiary do takich osób – bardzo proszę zrób to!

    3. Pisząc do Handikap mail – oczywiście był tam mój podpis wraz z pełnymi namiarami!! A w moim poście po słowach „Z poważaniem” mam nawet umieszczony napis „PODPIS”! Więc naucz się uważnie czytać bądĽ skup się aby nie być złośliwym na siłę!! TO samo robisz w stosunku do Berty – Twoje określenie „krytyczne uwagi powinny zawierać konkrety a nie spstrzeżenia typu książka jest do d..,bo nic nie rozumiem” – świadczy o tym, że skupiasz się wyłącznie na złośliwościach a żądasz od innych „konkretów”….

    4. Proponuję więcej „konkretów” :mrgreen: , a mniej złośliwości…. I będzie dobrze!! 😀

    Serdecznie pozdrawiam i do kontaktu na PAWiu !

    P.S.
    Tylko nie nabijaj się z PAWia 😀 … Bo możesz mieć do czynienia z Adminem 😈 😀

    Pzdr
    KaKa

    #88
    admin
    Opiekun forum

    Mnie w tą rozmowe prosze nie wciagac

    Admin

    #90
    kap
    Uczestnik

    Demagogia-” nie znam ani jednej osoby zadowolonej”, ale czy znasz choć jedną niezadowoloną lub kogokolwiek, kto brał udział w szkoleniu handikapu- a może głos konkurencji? Handikap robi szkolenia przygotowujące do egzaminu pod kątem części zadaniowej, stwarzającej największe problemy, a „absolwentka” takiego szkolenia zdobyła na egzaminie 28-go pazdz największą ilośc punktów na blisko 700 osób.
    Z innej beczki- skoro istniejesz w sieci to nie jesteś anonimowy, a jeśli jesteś audytorem i dostałeś info związane z audytem to co w tym złego?
    A konkrety- jeśli ma się zastrzeżenia, to uwagi powinny być typu: odp na pytanie… jest błędna,gdyż uważam, że….I to jest idea tworzenia forum, które może być Ľródłem wiedzy.
    Przejrzystości służyłoby publikowanie przez komisję wszystkich pytań, a nie tylko przykładowych.
    więcej luzu

    #91
    admin
    Opiekun forum

    Jako prowadzacy te strone, proponuje zakopac toporki wojenne. Zaczekajmy, na glosy osob, ktore takie szkolenie w Handikap-ie przeszly.
    Jest juz nas (uzytkownikow PAW) kilka setek i ktos taki powinien sie wsrod nas znalezc.

    Zachecam wszystkich, ktorzy korzystali z uslug Handikap do wypowiedzi na forum.

    P.S.
    A moze Handikap podesle tu uczestnikow swoich kursow, do czego bardzo serdecznie namawiam.

    Pozdrawiam
    Admin

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.