sobota, 19 września, 2020

i co przywiozła ze sobą JolkaG

Home Forum Egzaminy egzaminy i co przywiozła ze sobą JolkaG

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #7470
  szymonek123
  Uczestnik

  jestem ciekawa jak szkolenie….
  może coś nam zdradzisz lub pomożesz?

  #7522
  prezes53
  Uczestnik

  Jolu czekamy na Twoje uwagi i wnioski ze szkolenia w JG .Pozdrawiam

  #7524
  jolkag1
  Uczestnik

  Nic nowego Wam nie powiem oprócz tego, że cały czas utrzymywano nas w przekonaniu, że egzamin się odbędzie. Nikt z prowadzących nie potrafił nas ukierunkować co do tematyki zadania. Może być dosłownie WSZYSTKO. Komisja jest, a raczej powinnam napisać była nieprzewidywalna. Trochę zadań, któe były tematem poprzednich egzaminów rozwiązaliśmy sami z innymi uczestnikami (dyskusjom co autor miał na mysli nie było końca) każdy z nas inaczej rozumiał zapisy. Osobiście uważam, że warto pojechać na takie szkolenie, ponieważ na pewno przygotowuje ono do części ustnej egzaminu. Dużo zagadnień zostało nam wyjaśnionych w prostym i zrozumiałym dla normalnego człowieka języku. A co do testów to odpowiedzi, które prezentowalismy na forum uzyskały potwierdzenie. Reasumując nic nowego nie przywiozłam. Jestem juz chyba przeuczona (o ile takim można być na ten egzamin), bo czasami mam wrażenie, że jestem głupsza niż miesiąc temu, kiedy zaczynałam swoja „przygodę” z przygotowaniem do egzaminu.

  #7526
  jolkag1
  Uczestnik

  Acha, zapomniałam dopisać, że poznałam wielu bardzo fajnych ludzi i na pewno lżej jest z myślą, że gdzieś na drugim końcu kraju jest Ktoś Kto również boryka się z takimi samymi problemami.

  #7532
  prezes53
  Uczestnik

  Dzięki za informacje.Nowe znajomości ,kontakty to wartość dodana ,którą nabyłaś dzięki kursowi w JG. myślę,że niezaleznie jak się skończy sprawa z egzaminem na audytora to warto było rownież „poznać” osoby z forum wypowiadające się na temat egzaminu.Pozdrawiam

  #7535
  jolkag1
  Uczestnik

  Z tego co wiem, to osób z forum niestety nie było. A może się mylę? Czyżbyś znał kKogoś kto był teraz w JG?

  #7538
  prezes53
  Uczestnik

  Niestety nie znam nikogo kto był teraz na szkoleniu w JG. Pisałem ogólnie o grupie osob wypowiadajacej się na forum i w pewien sposób powiązanych tematem jakim jest zdanie egzaminu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.