sobota, 10 kwietnia, 2021

informacja i promocja miasta

Home Forum Sektory Samorządy informacja i promocja miasta

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11900
  sarniko
  Uczestnik

  Prosze o jakąkolwiek pomoc w temacie :grin:: Informacja i promocja miasta. Przyznam sie nie wiem od czego zacząc. Kazdy, zyczliwy gest mile widziany. Pozdrawiam!

  #12012
  monka
  Uczestnik

  Cześć nie wiem, czy to co podam będzie użyteczne
  1. informacja np. biuletyn z użytecznymi informacjami dla klientów, zamieszczanie na stronie urzędu info na temat jego działalności i również użyteczne info dla klientów (jak i gdzie co załatwić, wzory dokumentów itd)
  2. promocja miasta to np. zapraszanie osób znanych na różne imprezy miejskie, organizowanie przeróżnych spotkań z ciekawymi osobami i podanie o tym info do mediów, zachęcić innych do odwiedzenia miasta-ciekawa historia, jakieś zabytki, przyciąganie inwestorów.
  Temat szeroki, ale może coś będzie z tego użyteczne, pozdrawiam 😆 monka

  #12023
  adejk
  Uczestnik

  myślę. że warto byłoby się zupełnie przy okazji przyjrzeć wydatkowaniu środków publicznych na promocję Miasta (analiza zasadności zastosowania trybu przekazywania środków – dotacja bądź zlecanie zadania w trybie ustawy pzp). Mam „na tapecie” powyższe zagadnienie i w razie „w” służę pomocą! Pozdr i życzę powodzenia 😎

  #12024
  hapacka
  Uczestnik

  Co do informacji, to należałoby chyba sprawdzić realizowanie obowiązków związanych z Ustawą o dostepie do informacji publicznej, w tym na pewno dokładnie mozna sie zająć BIP-em.
  Może jeszcze tzw. karty usług/procedury; system tablic informacyjnych, jednolite oznakowanie urzędu.
  Co do promocji, to dość ciekawe może być zagadnienie przyciągania inwestorów; sposób informowania o dokumentach strategicznych miasta i ich promowanie.
  Powodzenia.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.