piątek, 26 kwietnia, 2024

informacja i promocja miasta

Home Forum Sektory Samorządy informacja i promocja miasta

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #11900
    sarniko
    Uczestnik

    Prosze o jakąkolwiek pomoc w temacie :grin:: Informacja i promocja miasta. Przyznam sie nie wiem od czego zacząc. Kazdy, zyczliwy gest mile widziany. Pozdrawiam!

    #12012
    monka
    Uczestnik

    Cześć nie wiem, czy to co podam będzie użyteczne
    1. informacja np. biuletyn z użytecznymi informacjami dla klientów, zamieszczanie na stronie urzędu info na temat jego działalności i również użyteczne info dla klientów (jak i gdzie co załatwić, wzory dokumentów itd)
    2. promocja miasta to np. zapraszanie osób znanych na różne imprezy miejskie, organizowanie przeróżnych spotkań z ciekawymi osobami i podanie o tym info do mediów, zachęcić innych do odwiedzenia miasta-ciekawa historia, jakieś zabytki, przyciąganie inwestorów.
    Temat szeroki, ale może coś będzie z tego użyteczne, pozdrawiam 😆 monka

    #12023
    adejk
    Uczestnik

    myślę. że warto byłoby się zupełnie przy okazji przyjrzeć wydatkowaniu środków publicznych na promocję Miasta (analiza zasadności zastosowania trybu przekazywania środków – dotacja bądź zlecanie zadania w trybie ustawy pzp). Mam „na tapecie” powyższe zagadnienie i w razie „w” służę pomocą! Pozdr i życzę powodzenia 😎

    #12024
    hapacka
    Uczestnik

    Co do informacji, to należałoby chyba sprawdzić realizowanie obowiązków związanych z Ustawą o dostepie do informacji publicznej, w tym na pewno dokładnie mozna sie zająć BIP-em.
    Może jeszcze tzw. karty usług/procedury; system tablic informacyjnych, jednolite oznakowanie urzędu.
    Co do promocji, to dość ciekawe może być zagadnienie przyciągania inwestorów; sposób informowania o dokumentach strategicznych miasta i ich promowanie.
    Powodzenia.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.