piątek, 26 kwietnia, 2024

jak długo się przygotowywaliście do egzaminu?

Home Forum Egzaminy egzaminy jak długo się przygotowywaliście do egzaminu?

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #2751
    ilka
    Uczestnik

    mam pytanie głównie do osób które już są po i mogą się pochwalic pomyślnie zdanym egzaminem na aw. Ile trwały wasze przygotowania? czy moglibyście jakoś to przybliżyc np w godzinach, tygodniah, miesiącach? wiadomo że każdy za nas jest inny, posiada inne zdolności percepcji, inne doświadczenia itd ale i tak jestem ciekawa ile wam to zajęło

    #2752
    emus
    Uczestnik

    Każde popołudnie przez POŁ ROKU. 26 dni urlopu cały dzień. Weekendy po pół dnia – tylko dlatego, że czasem trzeba pozamiatać. Zakupy i obiady mąż, dostęp do komputera syna 1 godzina dziennie. Tylko proszę nie z Kapuśniaka. Ustawy i dużo samozaparcia. Powodzenia.

    #2753
    sonl
    Uczestnik

    ilka, tak jak napisałaś każdy posiada inne zdolność poznawcze, zapamiętywania. Moim zdaniem nie chodzi tu bardziej o czas poświęcony nauce a o podejście osoby zdającej. Inaczej pójdzie, gdy zdajesz na luzie, inaczej zaś gdy masz „przysłowiowy nóż na gardle”. Sama osobiście bardzo mało czasu poświęciłam na naukę (brak czasu i zdawanie egzaminu dla samej siebie). Do części pisemnej czytałam po kilka godzin dziennie (2-4 godz.) przez około półtora tygodnia, a do części ustnej około tygodnia poświęcając po 5-6 godzin. Nie uczyłam się wszystkiego, np. KPA, ryzyka i audyt IT nawet nie tknęłam i właśnie m.in. na tym oblałam pierwsze podejście na ustnym, ale za drugim podejściem było super.
    Słyszałam dyskusję odnośnie losowania, czy wąską czy też większą kartkę brać do ręki. Mnie akurat pomogła szeroka :smile:))), chociaż gdy wylosowałam usłyszałam od członka komisji uuu taką szeroką, wówczas nie wiedziałam co mam robić, pierwszy odruch wymienić i chwała, że się nie zgodzili :smile:. Także jedynie swobodne podejście jest tutaj dobrym czynnikiem, może nie jedyną receptą, ale ma duży wpływ.
    Pozdrawiam serdecznie i życze sukcesów

    #2759
    ania30
    Uczestnik

    uczyłam się dokładnie od 13 czerwca a ustny zdałam 13 października czyli 4 miesiące prawie codziennie po 2 – 3 godziny

    #2911
    trojan
    Uczestnik

    2 miesiące wieczorami, w tym tydzień na nartach w górach – gdzie wziąłem materiały – ale oczywiście nie zajrzałem 🙂

    #2914
    makao9
    Uczestnik

    tydzien do pisemnego i 3 tygodnie do ustnego. mialam szczescie

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.