sobota, 10 kwietnia, 2021

jak długo się przygotowywaliście do egzaminu?

Home Forum Egzaminy egzaminy jak długo się przygotowywaliście do egzaminu?

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #2751
  ilka
  Uczestnik

  mam pytanie głównie do osób które już są po i mogą się pochwalic pomyślnie zdanym egzaminem na aw. Ile trwały wasze przygotowania? czy moglibyście jakoś to przybliżyc np w godzinach, tygodniah, miesiącach? wiadomo że każdy za nas jest inny, posiada inne zdolności percepcji, inne doświadczenia itd ale i tak jestem ciekawa ile wam to zajęło

  #2752
  emus
  Uczestnik

  Każde popołudnie przez POŁ ROKU. 26 dni urlopu cały dzień. Weekendy po pół dnia – tylko dlatego, że czasem trzeba pozamiatać. Zakupy i obiady mąż, dostęp do komputera syna 1 godzina dziennie. Tylko proszę nie z Kapuśniaka. Ustawy i dużo samozaparcia. Powodzenia.

  #2753
  sonl
  Uczestnik

  ilka, tak jak napisałaś każdy posiada inne zdolność poznawcze, zapamiętywania. Moim zdaniem nie chodzi tu bardziej o czas poświęcony nauce a o podejście osoby zdającej. Inaczej pójdzie, gdy zdajesz na luzie, inaczej zaś gdy masz „przysłowiowy nóż na gardle”. Sama osobiście bardzo mało czasu poświęciłam na naukę (brak czasu i zdawanie egzaminu dla samej siebie). Do części pisemnej czytałam po kilka godzin dziennie (2-4 godz.) przez około półtora tygodnia, a do części ustnej około tygodnia poświęcając po 5-6 godzin. Nie uczyłam się wszystkiego, np. KPA, ryzyka i audyt IT nawet nie tknęłam i właśnie m.in. na tym oblałam pierwsze podejście na ustnym, ale za drugim podejściem było super.
  Słyszałam dyskusję odnośnie losowania, czy wąską czy też większą kartkę brać do ręki. Mnie akurat pomogła szeroka :smile:))), chociaż gdy wylosowałam usłyszałam od członka komisji uuu taką szeroką, wówczas nie wiedziałam co mam robić, pierwszy odruch wymienić i chwała, że się nie zgodzili :smile:. Także jedynie swobodne podejście jest tutaj dobrym czynnikiem, może nie jedyną receptą, ale ma duży wpływ.
  Pozdrawiam serdecznie i życze sukcesów

  #2759
  ania30
  Uczestnik

  uczyłam się dokładnie od 13 czerwca a ustny zdałam 13 października czyli 4 miesiące prawie codziennie po 2 – 3 godziny

  #2911
  trojan
  Uczestnik

  2 miesiące wieczorami, w tym tydzień na nartach w górach – gdzie wziąłem materiały – ale oczywiście nie zajrzałem 🙂

  #2914
  makao9
  Uczestnik

  tydzien do pisemnego i 3 tygodnie do ustnego. mialam szczescie

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.