sobota, 27 kwietnia, 2024

Kolejny projekt zmiany uofp

Home Forum Sektory Samorządy Kolejny projekt zmiany uofp

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #6643
    pawels
    Uczestnik

    Witam.
    Na stronie bip MF pojawił się inny projekt zmiany ustawy o finansach publicznych datowany na 1 października 2006 roku. Przy okazji zginął poprzedni projekt. Jak myślę jest to spowodowane powrotem do rządu Pani Gilowskiej. Po pobierznej lekturze stwierdzam, że zmiany w audycie wewnętrznym są jeszcze mniejsze niż opracowaniu poprzednim. Zastanawiam się czy ten rząd ma jeszcze jakąś moc sprawczą? Farsa farsa farsa.
    Pozdrawiam.

    #6645
    meg
    Uczestnik

    No i zniknął art.48a poprzedniego projektu , mowiący o tym , że audyt wew. obejmuje ocenę systemów zarządzania i kontrolu, ustanowionych w celu zapewnienia wiarygodności wniosków o płatnośc pośrednią kierowanych do instytucji certyfikującej.

    #6648
    izmi
    Uczestnik

    taaaaak…….
    w ciągu miesiąca /niespełna/ to już trzeci projekt 👿 ja osobiście mam dosyć 😕 najlepszym wyjściem z sytuacji wydaje się pasywne czekanie na zmianę uofp … w innym przypadku będziemy się wściekać na „projekty projektów” i tylko napsujemy sobie nawzajem krew 😉
    pozdrawiam

    #6651
    mama0454
    Uczestnik

    No i praktycznie zero zmian w porównaniu z tym co obowiązuje nas dzisiaj. I bardzo dobrze.

    #6659
    kikcloud
    Uczestnik

    a mnie jest szkoda lata :smile:, a tak poważnie to szkoda tego art. 48a. Chyba wiecie dlaczego 😉

    #6661
    eo
    Uczestnik

    Przyszła ZYTA i od razu do kosmetyczki (ufop) – wielkie słowa, wielka reforma – a jej I wielki etap taki sobie …

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.