sobota, 27 kwietnia, 2024

Nowe idzie…:)

Home Forum Egzaminy egzaminy Nowe idzie…:)

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #3490
    wojo27
    Uczestnik

    Z tego co widać to Komisja zupełnie zmienia charakter II części praktycznej egzaminu. Rozpoczęła w listopadzie (zadanie z doboru próby), a teraz rozkład Poissona. Ale nie taki diabeł straszny … 😈
    Te 2 przypadki na egzaminie to przecież nie jakieś bardzo złożone zagadnienia ze statystyki. W końcu może przychodzi czas na metody statystyczne, które w obliczu tych wszystkich subiektywnych metod wykorzystywanych w audycie, stają się logicznym postępowaniem.
    Pozdrawiam

    #3492
    beata36
    Uczestnik

    Zdałeś ❓ Napisz coś więcej o zadaniu a co z dodatkowymi pytaniami do testu. 😐

    #3493
    wojo27
    Uczestnik

    Zdać zdałem, ale w listopadowym rzucie. Co do nowych pytań to z pewnością niedługo będą na stronach MF.
    Pozdrawiam seredecznie:smile:

    #3494
    beata36
    Uczestnik

    Gratuluje ile czasu poświeciłeś na naukę ❓
    Uczę się sama mam problemy z dostępem do ksiażek. Jak przygotować się do zadania nie rozumiem .

    #3495
    wojo27
    Uczestnik

    Egzamin na AW jest jak każdy egzamin – trochę szczęścia trzeba mieć:smile:
    Jednak tak poważnie to chyba żadna osoba przystępująca do tego egzaminu nie ma wyuczonych bardzo dobrze wszytkich zagadnień. Każdy ma swoje mocne i słabe strony. Podobnie było ze mną:smile: Nie cierpię KPA 👿
    JA również uczyłem się samodzielnie i dużo korzystałem głównie z ustaw i innych publikacji dostępnych w sumie na internecie.
    Życzę również powodzenia i przede wszytkim wytrwałości:smile:

    #3496
    beata36
    Uczestnik

    Jeśli posiadasz jakieś zbędne materiały to jestem na nie chętna. Czy miałeś jakieś doswiadczenie z audytem, rachunkowścia ❓

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.