piątek, 12 sierpnia, 2022

ocena kwalifikacyjna

Home Forum Sektory Samorządy ocena kwalifikacyjna

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #10487
  berta
  Uczestnik

  Jak uważacie, czy audytor zatrudniony w jednostce organizacyjnej samorządu podlega ocenie kwalifikacyjnej pracowników samorządowych? Czy też może audytora to nie dotyczy gdyż funkcjonuje na podstawie innych przepisów?

  #10488
  Anonim
  Nieaktywny

  Witam
  Moim zdaniem audytor podlega tej ocenie z uwagi na to, iż jest równocześnie (w niektórych przypadkach) pracownikiem samorządowym.

  #10489
  pawels
  Uczestnik

  Proszę o przykład kiedy nie jest pracownikiem samorządowym bo nie znajduję.

  #10490
  Anonim
  Nieaktywny

  Może żle się wyraziłam. 😀 Chodziło mi o to, że nie wszyscy audytorzy wewnętrzni są pracownikami samorządowymi. Rzeczywiście będę dokładniej czytała pytania 😳

  #10491
  pawels
  Uczestnik

  😀

  #10492
  nickkita
  Uczestnik

  Te inne przepisy mówią o tym, kto może zostać audytorem natomiast jeśli ktoś już nim jest to w zależności z jaką instytucją podpisze umowę o pracę takim jest pracownikiem. Pracownikami samorządowymi są pracownicy zatrudnieni w jednostkach określonych w art. 1 ustawy o pracownikach samorządowych. Zatem berta jeśli jesteś zatrudniona w jednej z wymienionych jednostek to jak najbardziej jesteś pracownikiem samorządowym a jeśli nim jesteś to obowiązują Cię wzystkie przepisy wykonawcze dotyczące tych pracowników. Pozdrawiam.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.