sobota, 26 września, 2020

ocena kwalifikacyjna

Home Forum Sektory Samorządy ocena kwalifikacyjna

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #10487
    berta
    Uczestnik

    Jak uważacie, czy audytor zatrudniony w jednostce organizacyjnej samorządu podlega ocenie kwalifikacyjnej pracowników samorządowych? Czy też może audytora to nie dotyczy gdyż funkcjonuje na podstawie innych przepisów?

    #10488
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam
    Moim zdaniem audytor podlega tej ocenie z uwagi na to, iż jest równocześnie (w niektórych przypadkach) pracownikiem samorządowym.

    #10489
    pawels
    Uczestnik

    Proszę o przykład kiedy nie jest pracownikiem samorządowym bo nie znajduję.

    #10490
    Anonim
    Nieaktywny

    Może żle się wyraziłam. 😀 Chodziło mi o to, że nie wszyscy audytorzy wewnętrzni są pracownikami samorządowymi. Rzeczywiście będę dokładniej czytała pytania 😳

    #10491
    pawels
    Uczestnik

    😀

    #10492
    nickkita
    Uczestnik

    Te inne przepisy mówią o tym, kto może zostać audytorem natomiast jeśli ktoś już nim jest to w zależności z jaką instytucją podpisze umowę o pracę takim jest pracownikiem. Pracownikami samorządowymi są pracownicy zatrudnieni w jednostkach określonych w art. 1 ustawy o pracownikach samorządowych. Zatem berta jeśli jesteś zatrudniona w jednej z wymienionych jednostek to jak najbardziej jesteś pracownikiem samorządowym a jeśli nim jesteś to obowiązują Cię wzystkie przepisy wykonawcze dotyczące tych pracowników. Pozdrawiam.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.