sobota, 27 kwietnia, 2024

prosze o pomoc

Home Forum Fundusze unijne Fundusze unijne prosze o pomoc

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #22754
    szymonek123
    Uczestnik

    Czy ktoś z WAS może mi wyjaśnić lub wskazać gdzie mam szukać odpowiedzi na pytanie:
    cytuje zapis zapytania ofertowego na audyt zewn. projektu
    „Osoba podpisująca raport powinna posiadać uprawnienia biegłego rewidenta lub inne kwalifikacje audytora wymagane przez organizację będącą członkiem Międzynarodowej Federacji Księgowych – International Federation of Accountants.”

    Jakie są te inne kwalifikacje audytora wymagane przez organizację będącą członkiem IFA?

    #22755
    wojak
    Uczestnik

    Myślę, że najlepiej zapytać pisemnie tego, co sporządził cytowane „zapytanie ofertowe”, gdyż nie jest ważne co my wiemy, ale to co chce wiedzieć pytający.

    #22757
    margot
    Uczestnik

    też tego szukalam i nigdzie to nie jest określone, natomiast treść tego zapisu wynika z wymagań w stosunku do przeprowadzonego audytu projektow PO KL
    Według mnie audytor wewnętrzny spełnia te wymogi 🙂

    #22758
    wacekservice
    Uczestnik

    a nie prościej zapytać u źródła?
    jak nie ofertopodawca, to SKwP, KIBR etc.

    #22759
    kikcloud
    Uczestnik

    Trzeba sprawdzić w odpowiedniej Instytucji Zarządzającej ❗ One mają wytyczne w tej sprawie i to one decydują, a nie jakieś KIBR itp. Na przykład IZ w Olsztynie ma takie wymagania tu link: http://www.wmarr.olsztyn.pl/s/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=102&Itemid=108&lang=pl

    #22771
    simon
    Uczestnik

    „Jakiś” KIBR jest organizacją, która odpowiada za nadawanie uprawnień biegłego rewidenta i jest członkiem IFAC – która to organizacja nadaje międzynarodowe uprawnienia rónorzędne dla naszych krajowych uprawnień biegłego – tyle, że są o wiele trudniejsze do zdobycia. Jeśli ktoś pyta o uprawnienia nadawane przez IFAC to lepiej pytać KIBR, a nie IZ. 🙄

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.