piątek, 26 kwietnia, 2024

Rejestracaja na egzamin CGAP

Home Forum Sektory Samorządy Rejestracaja na egzamin CGAP

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #16161
    agnes05
    Uczestnik

    czy ktoś próbował rejestrować się na egzamin CGAP

    #16167
    agulek
    Uczestnik

    Ja mam zamiar, ale na razie tylko przebrnęłam przez certification candidate handbook. Jeszcze nie próbowałam się rejestrować.

    #16569
    niedzielalukasz
    Uczestnik

    Też się będę rejestrował na egzamin, ale dla mnie za dużo zachodu z samodzielną rejestracją itp. Jeszcze chętnie jakiegoś szkolenia poszukam. Zauważyłem dzisiaj na pierwszej stronie audyt.net ofertę firmy szkoleniowej BPP i z tego co się dowiedziałem oni zajmują się też rejestracją. Jak ktoś chce… warto sprawdzić.

    #16580
    agulek
    Uczestnik

    zarejestrowałam sie samodzielnie, to naprawdę nie jest aż takie skomplikowane.

    jeśli chodzi o szkolenia to uczestniczyłam w takim innej firmy i w tej chwili przygotowuję się do egzaminu na podstawie ich wskazówek i podręcznika CIA.

    #16894
    dotka1
    Uczestnik

    Witam

    Mama pytanie czy osoby, które zdawały egzamin poprzednio CGAP ( w formie papierowej) rejestrują się w taki sam sposób jak opisano to w podręczniku tj poprzez stworzenie swoje profilu itp? Czy trzeba ponownie płacić opłatę rejestrową?

    Proszę o podpowiedź i wskazówki dot. rejestracji na CGAP dla osób które już podchodziły do tego egzaminu poprzedni (w formie papierowej)?

    pozdrawiam

    #16916
    agulek
    Uczestnik

    Udało się – zdałam za pierwszym podejściem 🙂

    #16917
    szymonek123
    Uczestnik

    Gratuluję, a kiedy byłas na egzaminie?

    #16937
    agulek
    Uczestnik

    Szymonek, przepraszam ze dopiero teraz odpowiadam, ale strona mi nie działała.

    Zdawałam 30 grudnia 2008.

    #17090
    iwamiko
    Uczestnik

    Aqulek, zdaję egzamin w kwietniu. Bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować. Potrzebuję wsparcia i kilku wskazówek.

    #17100
    agulek
    Uczestnik

    Napisz do administratora o udostępnienie mojego adresu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.