piątek, 26 kwietnia, 2024

Rozmowa kwalifikacyjna- II etap

Home Forum Sektory Samorządy Rozmowa kwalifikacyjna- II etap

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #20832
    klio
    Uczestnik

    Witam,
    zostałam zaproszona na II etap procesu rekrutacji w mojej gminie. Warunki formalne spełniłam (jako jedyna). Pani kadrowa, która do mnie zadzwoniła uprzejmie mnie poinformowała o dacie i godzinie rozmowy, oraz… żebym się przygotowała z kpa oraz ustawy o samorządzie gminnym 🙄 bo będą mi zadawać pytania:smile:
    Co Wy na to??? Dodam , że mam już pracę, do tego 6 letni staż w audycie, a startowałam bo chciałam pracować w mojej gminie. No i mam zagwostkę, czy u Was na rozmowach też zadawali pytania z kpa, czy innych ustaw? Bo dla mnie to trochę śmieszne,

    pozdrawiam!

    #20833
    alice
    Uczestnik

    Różne są jednostki i różne podejście w tych kwestiach. Audytorów nie ma za wielu na rynku pracy, więc nie powinni się wygłupiać i Bóg wie jakie pytania zadawać. Niektóre jednostki kilka lat bez skutku szukają audytora. Będzie dobrze 🙂 Myślę że będzie luźna rozmowa. Trzymam kciuki.

    #20835
    adela
    Uczestnik

    Myslę, że taką tematykę podali, o jakiej ktoś w jednostce ma pojęcie. Bo na temat zasad obowiązujących audytora kto ma mieć wiadomości. Właśnie audytor, który będzie oceniał ich działalność. Też myślę, że najważniejsze będzie przedstawienie przez Ciebie wizji pracy audytora w jednostce. Kpa i inne przepisy są zagłębiane przez audytora, gdy przystepuje do konkretnego zadania audytowego i jego zadaniem jest ocena zgodności działań z określonymi przepisami prawa. Powodzenia

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.