piątek, 26 kwietnia, 2024

Sejm – czy ktoś wystąpił o "wysłuchanie publiczne"

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Sejm – czy ktoś wystąpił o "wysłuchanie publiczne"

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #8533
    caliente
    Uczestnik

    Wiele się przez ostatnie tygodnie mówiło na tym forum i na innych o zmianach dot. audytu.
    Czy którakolwiek z organizacji pretendujących do reprezentowania audytorów jsfp wystąpiła o wysłuchanie publiczne w Sejmie?

    #8560
    jadtra
    Uczestnik

    Nie mogę znaleźć nic na ten temat. Ale dzisiaj wyczytałam, że dzisiaj mamy PIERWSZE obrady SENATU o godzinie 11 DOSTĘPNE DLA INTERNAUTÓW.
    Tę informacje przekazuje a propo pomysłu co do prędkości podpisania tej poprawki przez posłów w trybie nowym tj: rano po południu wieczorem a następnego dnia już ostatecznie przez P MOŻEMY TĘ PRĘDKOŚĆ PODPATRZEĆ 😆 😆 😆 Nie napisali, że internałci mogą zabierać głos esemesikami jak w szkle kontaktowym, A SZKODA 😈 😈
    Mam doła rozpoczynam kolejjjjjjneeee dokształcanie. Będę zwracała się z prośbą o pomoc. Zostane prezydentem w następnej kadencji a audytorów zatrudnie do biura legislacyjnego 😛 😛 Już mi lepiej po tym wyznaniu, które tak głęboko w sobie tłumiłam 😛 😛

    #8566
    dzanaliz
    Uczestnik

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    a ja przed chwila po lekturze druuku 1183 zlozylam wyznanie do swoich wspolpracownikow, ze chyba zostnae politykiem…..

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.