piątek, 26 kwietnia, 2024

sekcja informatyki

Home Forum Sektory Służba zdrowia sekcja informatyki

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #5020
    maksik
    Uczestnik

    Mam pytanie o umieszczenie sekcji ( działu) informatyki w strukturze organizacyjnej zspitala. U mnie wygląda to tak, że informatycy podlegają pod kierownika działu metodyczno-organizacyjnego, a ten pod dyrektora ekonomicznego. Jak to wyglada w innych zoz?

    #5064
    dzanaliz
    Uczestnik

    u nas stanowisko informatyka jest samodzielne – podlega bezposrednio dyrekcji naczelnej, docelowo ma to byc dzial, na razie jedna osoba

    #5247
    bogpie
    Uczestnik

    U nas poczatkowo Zespol ds. Informatyki podlegal pod Dyrektora, a od jakiegos czasu po Zastepce ds. Administracyjno-Technicznych.

    #5248
    ceem
    Uczestnik

    W szpitalu w którym pracowałem (ok. 300 łóżek i 400 pracowników) nie było sekcji informatyki. Był za to jeden informatyk zatrudniony w Dziale Księgowości, podlegający głownemu księgowemu oraz drugi informatyk zatrudniony w Dziale Rozliczeń i Analiz Sprzedaży (dawnej Dział Metodyczno-Organizacyjny) podlegajacy kierownikowi tego działu.

    #5252
    phobos
    Uczestnik

    W moim szpitalu zespół inf. podlega dyr. ds. ekonomiczno-administracyjnych

    #5257
    roger
    Uczestnik

    W moim szpitalu (ok. 800 łóżek i ponad 1 000 zatrudnionych) Samodzielna Sekcja Informatyki w „sile” 4 informatyków + kierownik podlega Z-cy Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych

    #5267
    tamara
    Uczestnik

    W moim szpitalu Sekcja ds informatyki – 4 osoby w tym 1 kierownik – podlega pod z-cę dyrektora 🙂

    #5276
    ala
    Uczestnik

    w moim szpitalu jest Pracownia Informatyczna , która podlega Zastępcy Dyrektora ds.Techniczno-Eksploatacyjnych i zatrudnionych jest tam 4 pracowników w tym jeden na stanowisku kierownika.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.