poniedziałek, 21 września, 2020

sekcja informatyki

Home Forum Sektory Służba zdrowia sekcja informatyki

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #5020
  maksik
  Uczestnik

  Mam pytanie o umieszczenie sekcji ( działu) informatyki w strukturze organizacyjnej zspitala. U mnie wygląda to tak, że informatycy podlegają pod kierownika działu metodyczno-organizacyjnego, a ten pod dyrektora ekonomicznego. Jak to wyglada w innych zoz?

  #5064
  dzanaliz
  Uczestnik

  u nas stanowisko informatyka jest samodzielne – podlega bezposrednio dyrekcji naczelnej, docelowo ma to byc dzial, na razie jedna osoba

  #5247
  bogpie
  Uczestnik

  U nas poczatkowo Zespol ds. Informatyki podlegal pod Dyrektora, a od jakiegos czasu po Zastepce ds. Administracyjno-Technicznych.

  #5248
  ceem
  Uczestnik

  W szpitalu w którym pracowałem (ok. 300 łóżek i 400 pracowników) nie było sekcji informatyki. Był za to jeden informatyk zatrudniony w Dziale Księgowości, podlegający głownemu księgowemu oraz drugi informatyk zatrudniony w Dziale Rozliczeń i Analiz Sprzedaży (dawnej Dział Metodyczno-Organizacyjny) podlegajacy kierownikowi tego działu.

  #5252
  phobos
  Uczestnik

  W moim szpitalu zespół inf. podlega dyr. ds. ekonomiczno-administracyjnych

  #5257
  roger
  Uczestnik

  W moim szpitalu (ok. 800 łóżek i ponad 1 000 zatrudnionych) Samodzielna Sekcja Informatyki w „sile” 4 informatyków + kierownik podlega Z-cy Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych

  #5267
  tamara
  Uczestnik

  W moim szpitalu Sekcja ds informatyki – 4 osoby w tym 1 kierownik – podlega pod z-cę dyrektora 🙂

  #5276
  ala
  Uczestnik

  w moim szpitalu jest Pracownia Informatyczna , która podlega Zastępcy Dyrektora ds.Techniczno-Eksploatacyjnych i zatrudnionych jest tam 4 pracowników w tym jeden na stanowisku kierownika.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.