piątek, 26 kwietnia, 2024

Serwis PAW – wsparcie techniczne

Home Forum Narzędzia narzedzia Serwis PAW – wsparcie techniczne

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #237
    PAW
    Opiekun forum

    Witam!

    Jeżeli macie jakiekolwiek pytania w sprawie funkcjonowania serwisu PAW to prosimy o pozostawianie w tym miejscu swoich zapytań.

    Administrator serwisu PAW będzie tutaj udzielał wyjaśnień i przekazywał wskazówki jak korzystać z naszego serwisu.

    Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu PAW!

    (-) PAW

    #8929
    gapa
    Uczestnik

    Chcę tylko sprawdzić, czy każdy mój post będzie usuwany i jak szybko.

    #8930
    admin
    Opiekun forum

    Zupelnie bez ironii gratuluje bystrosci. Co prawda Bronek, jak Pan sugeruje, to nie ja, ale zabieg z widocznoscia to istotnie moja praca.

    Zrobilem to po glosach (pytaniach) znajomych uzytkownikow, ktotrzy pisali: „znowu jakis prowokator sie znalazl?”

    Nie chce tez, zeby ktos pomyslal, ze moze sam zadaje sobie prowokacyjne pytania a potem odpowiadam pozytywnie. Nie chce tez usuwac postow, aby nie byc posadzonym o usuwanie niewygodnych tresci, stad pomysl zabawy z ograniczonym udostepnianiem.

    Nie praktykuje wypowiedzi prowokujacych na obcych forach i chcialbym, aby i moje forum nie bylo przez nikogo wykorzystywane w niewlasciwy sposob

    Jeszcze raz gratuluje bystrosci i zycze zdrowych i wesolych swiat

    Admin

    #8931
    gapa
    Uczestnik

    OK. Po prostu oceniłem, że prawdopodobieństwo przypadku, iż ktoś niezwiązany, a zarejestrowany prawie dwa lata temu wysyła pierwszy post właśnie w odpowiedzi na moje potanie, jest niemiłosiernie niskie.
    Chciałbym wyjaśnić, że:
    1. Nie posiadam żadnych (oprócz zamieszczonych na tym forum) informacji n/t Waszego szkolenia ze statystyki.
    2. Naprawdę chciałem poznać opinie uczestników (chociaż stawiam dukaty przeciw orzechom, że szkolenie w takiej formule nic istotnego dać nie może i nie jest to uzależnione ani od wykładowcy , ani organizacji)
    3. Zadaję prowokujace pytania na „cudzych” forach (nie mam rozwiniętego poczucia własności w tym zakresie), jednak moim celem jest sprowokowanie wymiany argumentów na tematy merytoryczne. (Biadolenie w stylu „nikto nas nie uważajet” – dominujące na tym forum ostatnio, to według mnie gorszący obraz nędzy i rozpaczy Szanownego AW Towarzystwa).
    4. To smutne (ale nie zaskakujące, niestety…), że kogoś, kto pyta o konkretne efekty szkolenia na konkretny temat, Pana znajomi uznali za prowokatora.
    5. Zapewniam, że mam uczciwe zamiary – jestem prywaciarzem – chodzi mi o moje prywatne pieniądze, jednak staram się je zarabiać w przyzwoitym stylu.
    Czego i Panu (pieniędzy i stylu – bez żadnej ironii) w nadchodzącym Nowym Roku życzę.
    PS. Myślę, że zasadne jest usunięcie naszej dyskusji z forum – znamy swoje adresy.

    #8932
    admin
    Opiekun forum

    Pozwole sobie tylko skomentowac Panska wypowiedz, ktora sobie cenie a potem jak da Pan info, ze juz Pan przeczytal to usune nasze posty i udostepnie to forum (bez tych postow pozostalym uzytkownikom)

    ad.1 Wystarczylo napisac i zapytac. Znamy sie (mailowo) wiec odpisalbym Panu co wychodzi z ankiet

    ad.2 Ma Pan racje, ludzie czesto licza na to, ze samo uczestnictwo w szkoleniu, bez wysilku przed, po i w trakcie szkolenia spowoduje, ze nagle wiedza sama sie pojawi w umysle. Ja osobiscie wybieram dla siebie tylko na takie szkolenia z ktorych tematyki wiedze mam przyswojona a szkolenie traktuje jako usystematyzowanie tej wiedzy

    ad.3 bk

    ad.4 zbyt czesto, zwlaszcza dawniej pojawialy sie zdarzenia prowokujace rozne rzeczy, ktorych nawet nie warto opisywac i niektorzy jeszcze je pamietaja a niektorzy sami dawniej wystepowali po tamtej stronie 😉 i w podobnych sytuacjach pojawia sie w ich glowach iskierka i pytanie kto sie za tym teraz kryje

    ad.5 my tez nie robimy tego dla idei, ale dziwnych osob z dziwnymi ideami nie brakuje

    Prosze o info, ze Pan to przeczytal i usuwam

    Pozdrawiam

    #8933
    gapa
    Uczestnik

    Dzięki, już przeczytałem
    Pozdrowienia

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.