niedziela, 28 listopada, 2021

Szkolenia

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #23591575
  pmi
  Uczestnik

  Potrzebuję pilnie propozycji szkoleń dla audytorów. W ubiegłym roku miałem zgłosić potrzeby szkoleniowe. W związku z brakiem czasu (głownie przez planowanie) poprosiłem koleżanki zajmujące się szkoleniami o możliwość zgłoszenia po Nowym Roku. Niestety przeglądając sieć nie mogę znaleźć nic ciekawego, a przynajmniej taniego (nie wchodzą w grę szkolenia w okolicach 2k). Myślałem o systemie zarządzania bezpieczeństwem informacji w świetle KRI ale jest tego niewiele, a te które są oferowane nie wiadomo czy wogóle wystartują.

  #23591576
  PAW
  Opiekun forum

  PMI,

  postaramy się pomóc. Prześlę informacje do naszych Partnerów o plany szkoleniowe. W przypadku zakupów przez PAW – masz dodatkowe zniżki. Do piątku postaram się dać zwrotną informację – ewentualnie poproszę Partnerów o wpis na forum.

   

  P.S.

  My planujemy zorganizowanie szkolenia/-eń związanych z przeciwdziałaniem defraudacjom.

  PAW

  #23592263
  P I K W
  Uczestnik

  Z 6 cio miesięcznym opóźnieniem ( w ztosunku do posty pmi) ale zapraszam do zapoznania się z ofertą PIKW również przy okazji kolejnego budżetowania potrzeb szkoleniowych. PIKW ( partner PAW) stara się bardzo elastycznie podchodzić do organizacji szkoleń. Zdarza się, że uwzględniane są w propozycjach szkoleń zgłoszone potrzeby tematów przez klientów lub wzbogacane o te sugestie obecne szkolenia tak aby spełniały ich oczekiwania. Oczywiście nie zawsze szkolenie dochodzi do realizacji ale tą zależność kreują w znaczny stopniu potrzeby klientów. Szkolenie przytaczane przez użytkownika ‚pmi’ jest również w ofercie PIKW lub temat wpleciony jest w program szkolenia związanego z tym zakresem.

  PIKW służy pomocą jak i konsultacją w sprawie warunków uczestnictwa.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 years, 3 months temu przez P I K W.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.