piątek, 26 kwietnia, 2024

Szkolenia

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #23591575
    pmi
    Uczestnik

    Potrzebuję pilnie propozycji szkoleń dla audytorów. W ubiegłym roku miałem zgłosić potrzeby szkoleniowe. W związku z brakiem czasu (głownie przez planowanie) poprosiłem koleżanki zajmujące się szkoleniami o możliwość zgłoszenia po Nowym Roku. Niestety przeglądając sieć nie mogę znaleźć nic ciekawego, a przynajmniej taniego (nie wchodzą w grę szkolenia w okolicach 2k). Myślałem o systemie zarządzania bezpieczeństwem informacji w świetle KRI ale jest tego niewiele, a te które są oferowane nie wiadomo czy wogóle wystartują.

    #23591576
    PAW
    Opiekun forum

    PMI,

    postaramy się pomóc. Prześlę informacje do naszych Partnerów o plany szkoleniowe. W przypadku zakupów przez PAW – masz dodatkowe zniżki. Do piątku postaram się dać zwrotną informację – ewentualnie poproszę Partnerów o wpis na forum.

     

    P.S.

    My planujemy zorganizowanie szkolenia/-eń związanych z przeciwdziałaniem defraudacjom.

    PAW

    #23592263
    P I K W
    Uczestnik

    Z 6 cio miesięcznym opóźnieniem ( w ztosunku do posty pmi) ale zapraszam do zapoznania się z ofertą PIKW również przy okazji kolejnego budżetowania potrzeb szkoleniowych. PIKW ( partner PAW) stara się bardzo elastycznie podchodzić do organizacji szkoleń. Zdarza się, że uwzględniane są w propozycjach szkoleń zgłoszone potrzeby tematów przez klientów lub wzbogacane o te sugestie obecne szkolenia tak aby spełniały ich oczekiwania. Oczywiście nie zawsze szkolenie dochodzi do realizacji ale tą zależność kreują w znaczny stopniu potrzeby klientów. Szkolenie przytaczane przez użytkownika ‚pmi’ jest również w ofercie PIKW lub temat wpleciony jest w program szkolenia związanego z tym zakresem.

    PIKW służy pomocą jak i konsultacją w sprawie warunków uczestnictwa.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 years, 8 months temu przez P I K W.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.