środa, 23 czerwca, 2021

Szkolenia audytorów wewnętrznych w jednostkach samorządowych.

Home Forum Pomysły pomysly Szkolenia audytorów wewnętrznych w jednostkach samorządowych.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #677
  juror
  Uczestnik

  Witam wszystkich!
  Bardzo duża część audytorów wewnętrznych pracuje w jednostkach samorządu terytorialnego.
  Mam w związku tym prośbę, abyście podzielili się informacjami, jak w Waszych jednostkach jest ze szkoleniami. Czy kierownicy jednostek zapewniają środki na szkolenia dla audytorów i jak często uczestniczycie w takich szkoleniach.
  Pozdrawiam wszystkich audytorów JSFP.

  #678
  k-asiek
  Uczestnik

  witam. no u mnie ze szkoleniami jest kiepsko. Środków w budżecie odrębnie nie wykazano, ,ciągle słyszę że nia ma pieniędzy. teraz jadę 20-23.06. na szkolenie w ramach Phare 2002 bo jest za darmo. pozdrawiam

  #679
  irenaanna
  Uczestnik

  Cześć! U mnie też jest niewiele środków na szkolenia dlatego staram się korzystać z ofert darmowych. Organizujemy też spotkania konsultacyjne w gronie (4-5 osób) audytorów z pobliskich terytorialnie jst. Ponadto organizujemy szkolenia na które zapraszamy ludzi z Urzędu Wojew. i Urzędu Marszałkowskiego – nie odmawiają i dzielą się z nami swoim – już kilkutenim doświadczeniem w branży. Koszt takiego szkolenia to ok. 100 pln/osobę w tym nocleg (w internacie) i wyżywienie. Do tego jednak musi być życzliwe nastawienie kierownictwa. Pozdrawiam!

  #691
  izmi
  Uczestnik

  hallo!
  u mnie także nie przewidzieli faktu, że audytora należy szkolić 😥 „a dlaczego te szkolenia takie drogie?”, „a nie ma w naszym mieście?”, „dlaczego chce pani jeździć co chwila na szkolenia?” najlepsze są szkolenia phare – bezpłatne i 8 dni; REWELACJA dla dyrekcji….irenaanna, przepraszam, z jakiego rejonu jesteś?? chętnie podłączę się do takich spotkań….pozdrawiam

  #699
  k-asiek
  Uczestnik

  ja jestem z okolic wawy, i chętnie przyłączę się do takiej misji. Myślę że bardzo pomocny w tej sprawie może być regionalny SAW.

  #700
  olivkova
  Uczestnik

  a ile wg Was powinno kosztować jednodniowe szkolenie (8h)? Jaką kwotę byłby w stanie strawic Wasze jednostki?

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.