piątek, 26 kwietnia, 2024

Szkolenia audytorów wewnętrznych w jednostkach samorządowych.

Home Forum Pomysły pomysly Szkolenia audytorów wewnętrznych w jednostkach samorządowych.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #677
    juror
    Uczestnik

    Witam wszystkich!
    Bardzo duża część audytorów wewnętrznych pracuje w jednostkach samorządu terytorialnego.
    Mam w związku tym prośbę, abyście podzielili się informacjami, jak w Waszych jednostkach jest ze szkoleniami. Czy kierownicy jednostek zapewniają środki na szkolenia dla audytorów i jak często uczestniczycie w takich szkoleniach.
    Pozdrawiam wszystkich audytorów JSFP.

    #678
    k-asiek
    Uczestnik

    witam. no u mnie ze szkoleniami jest kiepsko. Środków w budżecie odrębnie nie wykazano, ,ciągle słyszę że nia ma pieniędzy. teraz jadę 20-23.06. na szkolenie w ramach Phare 2002 bo jest za darmo. pozdrawiam

    #679
    irenaanna
    Uczestnik

    Cześć! U mnie też jest niewiele środków na szkolenia dlatego staram się korzystać z ofert darmowych. Organizujemy też spotkania konsultacyjne w gronie (4-5 osób) audytorów z pobliskich terytorialnie jst. Ponadto organizujemy szkolenia na które zapraszamy ludzi z Urzędu Wojew. i Urzędu Marszałkowskiego – nie odmawiają i dzielą się z nami swoim – już kilkutenim doświadczeniem w branży. Koszt takiego szkolenia to ok. 100 pln/osobę w tym nocleg (w internacie) i wyżywienie. Do tego jednak musi być życzliwe nastawienie kierownictwa. Pozdrawiam!

    #691
    izmi
    Uczestnik

    hallo!
    u mnie także nie przewidzieli faktu, że audytora należy szkolić 😥 „a dlaczego te szkolenia takie drogie?”, „a nie ma w naszym mieście?”, „dlaczego chce pani jeździć co chwila na szkolenia?” najlepsze są szkolenia phare – bezpłatne i 8 dni; REWELACJA dla dyrekcji….irenaanna, przepraszam, z jakiego rejonu jesteś?? chętnie podłączę się do takich spotkań….pozdrawiam

    #699
    k-asiek
    Uczestnik

    ja jestem z okolic wawy, i chętnie przyłączę się do takiej misji. Myślę że bardzo pomocny w tej sprawie może być regionalny SAW.

    #700
    olivkova
    Uczestnik

    a ile wg Was powinno kosztować jednodniowe szkolenie (8h)? Jaką kwotę byłby w stanie strawic Wasze jednostki?

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.