sobota, 27 kwietnia, 2024

techniczne pytanko;)

Home Forum Sektory Służba zdrowia techniczne pytanko;)

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #6589
    phobos
    Uczestnik

    mam pytanie czy w Waszych szpitalach istnieje komórka, bądź stanowisko zajmująca się pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych??

    #6594
    eo
    Uczestnik

    nie

    #6602
    saba
    Uczestnik

    nie, tym zajmuje się Dział Marketingu

    #6604
    tamara
    Uczestnik

    u mnie w szpitalu jest, jesli chcesz kontakt, to napisz do mnie przez Admina. Pozdrawiam 😀

    #6619
    dzanaliz
    Uczestnik

    na kogo popadnie…a uwazam ze powinna byc taka komorka – tak z perspektywy doswiadczen dwoch sporych projektow. Jesli jest mozliwosc to nalezaloby stworzyc chociaz stanowisko…

    #6633
    heronom
    Uczestnik

    U mnie jest stanowisko ds. pozyskiwania funduszy europejskich, gdzieś od roku może troche dłużej. Nawet ostatnio zrealizowaliśmy jednen projekt. A poza tym zastanawiam się nad umieszczeniem w swoim planie na 2007r. „przygotowanie Szpitala do pozyskiwania funduszy unijnych”. Wg. mnie przy obecnej sytuacji finansowej środki unijne to jedyna droga do pozyskania kasy na sprzęt.

    #6634
    phobos
    Uczestnik

    witaj heronom 😀
    ja właśnie przygotowuję się do przeprowadzenia takiego audytu. Jeżeli masz (macie) jakieś sugestie jak go przeprowadzić, to jestem otwarty na każdą podpowiedź.

    #6638
    heronom
    Uczestnik

    Ja na razie tylko o tym myśe.. ale moja koleżanka z JST już przeprowadziła takie zadanie, może coś uda mi się u niej podpytać..

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.