piątek, 26 kwietnia, 2024

WOG – i

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #3835
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #4061
    konrado
    Uczestnik

    Emus uważaj
    1 kwiecień
    to prima aprilis ??!!!?

    #4063
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    #4109
    jadtra
    Uczestnik

    Cześć proszę o pomoc w temacie zatrudnienia w wojsku na stanowisku audytora. Przeprowadzono (dowódca) z moim znajomym rozmowę odnośnie pracy jako audytora w JW. Wcześniej nie pracował w wojsku (zadzwoniono do niego) . Okazało się że jest przeszkoda w postaci braku posiadania „Poswiadczenia bepieczeństwa”. I tu moje pytanie jak to jest? W cywilu nie wszyscy audytorzy o ten dokument wystąpili. Czy mój kumpel będzie ostatecznie odrzucony z tego powodu? Czy sama instytucja JW jakośc pomoże w tym zakresie . On obecnie pracuje jako audytor w jsfp i juz wystąpił o ten dokument, ale na niższym szczeblu dostępności (taka ranga instytucji). Może coś podpowiecie. Na jego rynku nie ma konkurencji ❓ – nikt się nie zgłosił. Z tego co czytałam na waszej stronie to ta praca w JW to niezłe wyzwanie 😯 a nerwy trzeba mieć chyba z …… nie żelazo to chyba za mało może tytan??.

    #4110
    joanna
    Uczestnik

    Hej,
    Brak Poświadczenia, go nie dyskwalifikuje. Wiem to z własnego doświadczenia, bo jak przyszłam pracować do JW to też go nie miałam. Należy się tylko uzbroić w cierpliwość, bo troche to potrwa. Natomiast to jednostka występuje o weryfikację i wydanie tego poświadczenia.
    Wydaje się, że szanse odrzucenia kandydatury Twojego kolegi są małe, zwłaszcza jeśli nie ma konkurencji.

    #4118
    jadtra
    Uczestnik

    Podziękowania dla joanny. Przkażę koledze te pomyślną wiadomość.

    #4381
    Anonim
    Nieaktywny

    xxxxxxxxxxxxxxxxx

    #4999
    tk
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Lance] xxxxxxxxxxxxxxxxx[/QUOTE]
    Przepraszam bardzo, czy dużo jeszcze zostało Ci „postów” do poperawienia?
    👿

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.