piątek, 26 kwietnia, 2024

wykształcenie ekonomiczne

Home Forum Sektory Samorządy wykształcenie ekonomiczne

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #22565
    justp
    Uczestnik

    Mając na uwadze art. 54 ustawy o finansach publicznych w zakresie kwalifikacji głównego księgowego mam wątpliwości co do uznania czy studia magisterskie uzupełniające i inżynierskie ukończone na Politechnice na Wydziale Zarządzania kierunek Zarządzanie i Marketing można uznać za studia ekonomiczne” ekonomiczne wyższe studia zawodowe bądź uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie” Jakie są Wasze opinie w tym zakresie?

    #22566
    audytj
    Uczestnik

    Tak, zarządzanie i marketing znajdują się w wykazie opublikowanym przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego jako kierunek o charakterze ekonomicznym. Nie podam dokładnie namiarów, bo już nie pamiętam, ale osobiście ten temat mnie dotyczył i wyjaśniałam sprawę. Odpowiedź była pozytywna.

    #22569
    justp
    Uczestnik

    Czy chodzi CI o Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 08 sierpnia 2011r. w sprawie obszarów wiedzy, dziedzin nauki i sztuki oraz dyscyplin naukowych i artystycznych Dz. U. Nr 179 poz. 1065 z 2011r. ?
    Ponadto jest też dość obszerny artykuł w Rachunkowości budżetowej Nr 15/2011r. wskazujący na fakt uznania zarządzania i marketing do studiów ekonomicznych.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.