środa, 1 maja, 2024

zatrudnienie w jednostce organizacyjnej samorządu terytorialnego

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna zatrudnienie w jednostce organizacyjnej samorządu terytorialnego

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #10293
    iwa
    Uczestnik

    czy przesunięcie pracownika w jednostce organizacyjnej gminy ze stanowiska starszego księgowego na głównego księgowego może nastąpić w drodze awansu wewnętrznego bez przeprowadzania konkursu?

    #10295
    ania79
    Uczestnik

    to jest właśnie kwestia, która bardzo mnie interesuje a jednoczesnie nie jest do konca dla mnie jasa. Jestem bardzo ciekawa opinii na ten temat. Moim zdaniem problem tkwi w awansie. Znam jednostki, które nie uznaja takiej formy, ale są tez takie, które w naszej rzeczywistości, gdzie rynek jest juz nie pracodawcy a pracownika, uznaja awans jako jedna z istotniejszych form zatrzymania dobrego pracownika w jednostce. Jestem ciekawa, jak Wy interpretujecie pojecie wolnego stanowiska urzedniczego w mysl Ustawy i jak to sie ma do sciezki awansu zawodowego. Według mnie na wolne stanowiska urzednicze powinna być zawsze prowadzona rekrutacja a awans zawodowy wynika z regulaminu wynagradzania. Nie jestem o tym przekonana na 100%, dlatego ciekawią mnie opinie innych. Pozdrawiam 🙂
    ania

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.