poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Odpowiedz na: rzecznik dyscypliny

Home Forum Sektory Samorządy rzecznik dyscypliny Odpowiedz na: rzecznik dyscypliny

#13733
jadtra
Uczestnik

Uważam, że Nickkita postąpiła zgodnie z przepisami i tak powinno być.
Zgłosiła szefowi fakt, ze zgdonie z ustawą o odpowiedzialności itd. wszystkie przesłaniki wskazują na naruszenie dyscypliny finansów publicznych.
Szef podjął decyzję i to on podpisał dokumenty , które zostały wysłane do rzecznika dyscypliny…dalej była taka procedura o jakiej zadecydował rzecznik.

Konia 😀 z rzędem temu kto przedstawi na PIŚMIE wykładnię rzecznika, który napisałby, ze takich dokumentów nie należy przesyłać. 😎

WNIOSEK- piszemy a Zarząd, prezydent, burmisztrz… podejmują decyzję na papierze co dalej z tym robić. U mnie podjeli że nie wysyłać. Ale mają ” teraz haka” na tego kierownika jednostki . Dla niego lepiej by było aby materiał poszedł bo rzecznik by sprawę umożył z uwagi na niska szkodliwość i miałby spokój bo faktycznie to błąd popełniła księgowa a on tak naprawdę to na księgowości się nie zna tylko kontroluje itd.
Księgowa podlega ocenie pracowniczej a także z tytułu Kodeksu pracy za należyte wykonywanie obowiązków pracowniczych. Co jej przełożóny z tymi jej błędami w pracy zrobi , to już jego sprawa.

Dzięki Koniowi Trojańskiemu mamy ciekawą historią, kręcą filmy…. Takie jest życie,a my audytorzy i kontrolerzy pilnujemy jakości naszej pracy. To daje NAM zadowolenie z pracy (gdy jest mało pieniedzy i nikt nas za to nie kocha 😀 😀
Pozdrawiam i zyczę wspaniałego weekendu.